Organizacja wycieczek szkolnych
Organizacja wycieczek szkolnych, Animo Centrum Turystyki i Języków Obcych, Ostrzeszów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6221511179
REGON: 250647682
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Centrum Turystyczne Animo zostało utworzone w 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Ostrzeszowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się organizacją wycieczek krajowych i zagranicznych oraz transportem turystycznym. Właścicielka centrum jest Anita Miądowicz-Mielcarek.

Oferta

Przede wszystkim organizujemy wycieczki po kraju i za granicę. Skupiamy się na wycieczkach szkolnych i firmowych, lecz te dla Klientów indywidualnych także są przez nas obsługiwane. Centrum Turystyczne Animo proponuje wyjazdy wszelkimi środkami transportu, lecz przy tych autokarowych wykorzystujemy własne pojazdy.

Do świadczonych przez nas usług wchodzi organizacja transportu zarówno po kraju, jak i za granicą. Nasze pojazdy pomieszczą od 5 do 30 osób. Ponadto sprzedajemy bilety lotnicze, autobusowe, oraz promowe.

Jako agenci wielu Tour Operatorów proponujemy wczasy w kraju, poza nim oraz wycieczki objazdowe. Zajmujemy się również ubezpieczeniami turystycznymi. Obejmują one bezpieczeństwo, komfort, zorganizowanych wyjazdów. Oferujemy dodatkowo ubezpieczenia majątkowe i na życie.

Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy służący radą i pomocą przy współpracy. Gwarantujemy rzetelność, sumienność oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Turystycznego Animo!

Kontakt

Kontakt Animo Centrum Turystyki i Języków Obcych

Animo Centrum Turystyki i Języków Obcych, Ostrzeszów

Opinie (0)

Opinie o firmie Animo Centrum Turystyki i Języków Obcych