Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 18:00
Wt.
08:30 - 18:00
Śr.
08:30 - 18:00
Cz.
08:30 - 18:00
Pt.
08:30 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8990010555
REGON: 930226640
Rok założenia:
2003

O firmie

Stomatolodzy, Anima Przychodnia stomatologiczna, Wrocław Anima to przychodnia stomatologiczna, która znajduje się we Wrocławiu. Klinikę prowadzą doświadczeni dentyści: Anita Tyburkiewicz-Gawron oraz Marek Gawron. Placówka działa od 1995 roku. Od tego czasu pomogliśmy już wielu zadowolonym pacjentom.

Oferta

Pacjentów, którym zależy na wysokiej jakości leczenia oraz przystępnych cenach, zapraszamy do nowoczesnej przychodni stomatologicznej Anima. Zapewniamy, że dzięki doskonałemu sprzętowi i wysokiej jakości materiałom, jest w stanie zagwarantować kompleksową opiekę dentystyczną i dzieciom, i dorosłym.

Gdzie warto leczyć zęby we Wrocławiu?

We Wrocławiu warto leczyć zęby w przychodni stomatologicznej Anima, ponieważ najlepiej kierować się dobrymi opiniami klientów, a Anima właśnie takie ma. W mieście funkcjonuje wiele przychodni i gabinetów stomatologicznych, więc wybór tego jedynego nie jest prosty. Ciężko wypracowana renoma jest jednak gwarantem wysokiej jakości. Świadczy bowiem o zadowoleniu pacjentów.

Na plus Animy działa fakt, że dbają o dobrą atmosferę podczas zabiegów i starają się do minimum zmniejszyć dyskomfort związany z wizytą u stomatologa. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu. Co ważne, Anima dba o kompleksowość. Zakres ich działalności obejmuje profilaktykę, diagnostykę RTG, stomatologię zachowawczą i estetyczną, protetykę oraz chirurgię stomatologiczną. Specjalizują się w wybielaniu zębów oraz usuwaniu zębów stałych i mlecznych. Zapewniają bezbolesne, a przede wszystkim skuteczne leczenie zębów.

Tak więc, decydując się na wizytę właśnie w tej przychodni można liczyć na całościowe leczenie od początku do końca, zarówno jeśli chodzi bezpośrednio o aspekty zdrowotne, jak również o walory czysto estetyczne. Wyszukiwanie coraz to nowych specjalistów będzie zbędne. Pacjentów przyjmują w trzech nowocześnie wyposażonych gabinetach, więc każdy zainteresowany może wybrać najdogodniejszą dla siebie lokalizację.

Istnieje możliwość leczenia w ramach NFZ.

Jakie zabiegi wykonuje Anima jeżeli chodzi o profilaktykę?

W ramach leczenia profilaktycznego Anima zajmuje się między innymi fluoryzowaniem, lakowaniem i piaskowaniem zębów. Oferuje także zabiegi usuwania kamienia i osadu nazębnego. Ponadto leczy nadwrażliwość zębiny i próchnicę, w tym również tą, która zaatakowała zęby mleczne. Można u nich zamówić szyny relaksacyjne i dla sportowców.

Dodatkowo możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo. Doświadczony stomatolog z pewnością podpowie jak odpowiednio dbać o zęby, by jak najdłużej cieszyć się ich nienagannym zdrowiem.

Co oferuje Anima z zakresu protetyki?

W przychodni stomatologicznej Anima otrzymacie Państwo korony i mosty porcelanowe, protezy szkieletowe oraz protezy akrylowe, zarówno częściowe, jak i całkowite. W ofercie mają też protezy bezklamrowe oparte na zamkach i zatrzaskach. Specjaliści zajmują się odbudową zębów, na przykład przy użyciu wkładów z włókna szklanego. Podejmują się także korekty kształtu z wykorzystaniem licówek.

W zakres świadczonych usług wchodzi naprawa i podścielanie protez.

Przychodnia jest przyjazna dzieciom.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do rejestracji.

Zakres działalności

Wybielanie zębów
Profilaktyka stomatologiczna
Badania obrazowe stomatologiczne
Znieczulenia stomatologiczne
Udogodnienia dla dzieci
Kolorowe plomby
Informacje dodatkowe
Kontrakt z NFZ
Obsługiwani pacjenci
Dorośli
Dzieci
Rodzaj jednostki
Przychodnia / Poradnia Specjalistyczna
Udogodnienia
Przyjazne dla dzieci

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Anima Przychodnia stomatologiczna

Anima Przychodnia stomatologiczna, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Anima Przychodnia stomatologiczna

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Aneta D.
Aneta D.
5.0
29.01.2018
W ostatnim czasie szukając pomocy stomatologicznej trafiłam na Przychodnię Anima, bardzo miłe miejsce, personel bardzo miły i rzeczowy. Szybko Pani Doktor zdiagnozowała mój problem i zastosował odpowiednie leczenie za co dziękuję bo już wszystko jest ok. Na pewno będę tutaj wracać i wszystkim również polecam gabinety stomatologiczne Anima
Aneta D.
Aneta D.
4.0
31.07.2016
Korzystam z usług przychodni od lat, jestem bardzo zadowolona, bardzo miły personel, bardzo dobry sprzęt, leczenie zębów w znieczuleniu (podawania znieczulenia się nie czuje), mają w ofercie usuwanie kamienia oraz usuwanie chirurgiczne zębów z którego również korzystałam i mogę polecić, mimo wielkiego strachu wszystko szybko i bezboleśnie. Polecam tą przychodnie stomatologiczną.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.11.2015
Do gabinetu stomatologicznego Anima trafiłem z polecenia kolegi. Sprawna rejestracja telefoniczna, miła obsługa oraz co najważniejsze leczenie bez bolesne. Pierwszy raz leczyłem zęba kanałowo i strasznie się bałem, ale jak się okazało to nic strasznego. Polecam, profesjonalnie wyposażony gabinet, na pewno będę wracał. //seba: