Terapia pedagogiczna dla dzieci z problemami rozwojowymi
Terapia pedagogiczna dla dzieci z problemami rozwojowymi, Aneta Zajączkowska Mediator, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6572517598
REGON: 366967276
Rok założenia:
2017

O firmie

Aneta Zajączkowska to doświadczony oligofrenopedagog i terapeutka dziecięca z Kielc, oferująca kompleksową pomoc dzieciom i ich rodzicom. Posiadając dyplom w zakresie oligofrenopedagogiki, specjalizuje się w terapii dzieci z różnymi trudnościami rozwojowymi.

Oferta

W jej ofercie znajduje się innowacyjne podejście do diagnozy i terapii, oparte na biofeedbacku oraz diagnozie qEEG, co pozwala na precyzyjne zrozumienie potrzeb dziecka. Aneta Zajączkowska skupia się na terapii pedagogicznej, stosując techniki terapii umiejętności społecznych (TUF) oraz terapii behawioralnej, dzięki czemu wspiera rozwój dzieci w różnych obszarach.

Terapeutka oferuje zarówno terapię indywidualną, jak i grupową, dostosowaną do potrzeb każdego dziecka. Przeprowadza warsztaty dla rodziców, umożliwiając im zrozumienie i wspieranie rozwoju swojego dziecka w codziennym życiu. Ponadto organizuje warsztaty, treningi żywienia oraz terapię zajęciową ręki, aby kompleksowo wspierać dzieci w ich rozwoju.

Dla dzieci Aneta Zajączkowska proponuje również różnorodne zajęcia, kolonie i półkolonie, integrujące zabawę z terapeutycznymi elementami. Specjalizuje się także w terapii dzieci z wybiorczością pokarmową, wspierając je w zdrowym podejściu do jedzenia.

Zaufanie i profesjonalizm sprawiają, że rodzice mogą liczyć na kompleksową opiekę i wsparcie w procesie rewalidacji oraz rozwoju swojego dziecka.

O szczegółach współpracy można porozmawiać telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Aneta Zajączkowska Mediator

Aneta Zajączkowska Mediator, Kielce

Opinie (0)

Opinie o firmie Aneta Zajączkowska Mediator


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.