Obsługa prawna klientów indywidualnych i biznesowych
Obsługa prawna klientów indywidualnych i biznesowych, Aneta Wasiluk Kancelaria Radcy Prawnego, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5671707479
REGON: 221613533
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Wasiluk znajduje się w Gdańsku. Właścicielka Kancelarii ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Centrum Studiów Europejskich UMK im. Jeana Monneta w Toruniu. Wspierana jest przez radcę prawnego Marcina Mykowskiego, specjalistę w zakresie roszczeń przesyłowych, prawa odpadowego i budowlanego.

Oferta

Kancelaria, prowadzona przez radcę prawnego Anetę Wasiluk w Gdańsku, świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapewnia im pełną poufność, zaangażowanie w sprawę oraz indywidualne podejście. Oferuje między innymi reprezentację przed sądami i urzędami, udzielanie porad prawnych czy przygotowywanie pism, umów oraz opinii prawnych. Osobom prywatnym pomaga w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Są to między innymi:
 • sprawy alimentacyjne,
 • sprawy o rozwód,
 • sprawy o ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej,
 • sprawy o ustalenie miejsca pobytu i kontaktów z dzieckiem,
 • sprawy o podział majątku małżonków.
Kancelaria prowadzi też sprawy obejmujące prawo cywilne, odszkodowania i ubezpieczenia. Pomaga w sprawach związanych z ochroną dóbr osobistych, eksmisją z lokalu czy rozliczeniami konkubentów. W ramach swojej działalności prowadzi również sprawy spadkowe, doradza przy działach spadku i darowiznach, sprzedaży nieruchomości czy jej obciążeniu służebnością lub użytkowaniem. Ponadto Kancelaria prowadzi sprawy karne, procesy o upadłość konsumencką oraz pomaga w windykacji należności od dłużników.

Ważnym elementem działalności Kancelarii jest obsługa prawna firm. Przedsiębiorcom Kancelaria Anety Wasiluk oferuje pomoc w zakresie takich dziedzin prawa oraz zagadnień, jak:
 • prawo korporacyjne i handlowe,
 • ochrona danych osobowych RODO,
 • postępowania sądowe,
 • prawo kontraktów,
 • prawo nowych technologii, prawo autorskie, IT i e-commerce,
 • prawo pracy.
Kancelaria przygotowuje projekty umów handlowych, negocjuje treści umów, reprezentuje spółki w postępowaniach upadłościowych i naprawczych oraz świadczy wiele innych usług dotyczącej bieżącej obsługi przedsiębiorcy.

Kancelaria oferuje też klientom dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień dla osób represjonowanych oraz ich rodzin w okresie stalinizmu i komunizmu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Artykuły

Jak wygląda rozwód z orzeczeniem o winie?
Jak wygląda rozwód z orzeczeniem o winie?
Chcesz zakończyć swoje małżeństwo i zastanawiasz się, jak wygląda rozwód z orzeczeniem o winie? Czy warto się na niego zdecydować? O tym przeczytasz w artykule!
Na czym polega upadłość konsumencka?
Na czym polega upadłość konsumencka?
Jeżeli przez dłuższy czas nie radzisz sobie ze spłatą swoich długów, konieczne może się okazać ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Dowiedz się więcej!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Aneta Wasiluk Kancelaria Radcy Prawnego

Aneta Wasiluk Kancelaria Radcy Prawnego, Gdańsk

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Aneta Wasiluk Kancelaria Radcy Prawnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Ewa
Ewa
5.0
27.05.2022
Merytoryczne załatwienie mojej sprawy, polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.
Oskar
Oskar
4.0
31.03.2022
Kompetentna i sympatyczna, umie fachowo doradzić nawet w trudnej sprawie, polecam.
Patrycja
Patrycja
5.0
15.01.2022
Pani Aneta prowadziła dla mnie sprawę o ograniczenie władzy rodzicielskiej. Była dla mnie dużym wsparciem.
Błażej
Błażej
5.0
30.11.2021
Klienci mogą tutaj liczyć na zrozumienie, dyskrecję i zaangażowanie. Sprawa spadkowa była złożona, ale Pani Aneta sobie z nią profesjonalnie poradziła.