Mediacje sądowe i gospodarcze
Mediacje sądowe i gospodarcze, Aneta Adamska, adwokat Kancelaria adwokacka, Kołobrzeg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8542286304
REGON: 384736858
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Kancelaria adwokacka Anety Adamskiej znajduje się w Kołobrzegu. Prawnik reprezentuje osoby fizyczne i podmioty gospodarcze. Oferuje wsparcie na etapie przedsądowym i w sądach.

Oferta

Adwokat Aneta Adamska zajmuje się różnymi czynnościami w zakresie prawa rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, karnego i innych dziedzin prawa. Prawnik udziela porad prawnych i sporządza pisemne opinie. Ponadto prowadzi mediacje gospodarcze i rodzinne oraz przygotowuje pisma procesowe. Adwokat reprezentuje też klientów w urzędach i instytucjach oraz przed sądami wszystkich instancji. Aneta Adamska pomaga podejrzanym, oskarżonym i skazanym w sprawach karnych, a także osobom poszkodowanym. Ponadto mecenas wspiera klientów w sporach rodzinnych. Przykładem jest pomoc ojcom, którzy starają się o opiekę albo prawo do kontaktów z dziećmi. Oferta związana z prawem rodzinnym obejmuje również:
  • rozwody z orzekaniem o winie,
  • rozwody bez orzekania o winie,
  • separacje,
  • podział majątku,
  • alimenty.
Prawnik podejmuje się też prowadzenia spraw adopcyjnych, spadkowych i o prawa rzeczowe.

Kontakt z adwokat Anetą Adamską można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo. Dodatkowe informacje o ofercie usług prawniczych można znaleźć na stronie internetowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Aneta Adamska, adwokat Kancelaria adwokacka

Aneta Adamska, adwokat Kancelaria adwokacka, Kołobrzeg

Opinie (0)

Opinie o firmie Aneta Adamska, adwokat Kancelaria adwokacka