Zakładanie i pielęgnacja ogrodów
Zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Anelab, Wejherowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5881902632
REGON: 220464752
Rok założenia:
2007

O firmie

Siedziba firmy Anelab znajduje się w Wejherowie, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo powstało w 2012 roku i jest prowadzone przez Anetę Labuddę-Rudnik. Specjalizuje się w usługach ogrodowych.

Oferta

Każdy kto marzy o własnym ogrodze powinien się zgłosić do firmy Anelab, która od lat zapewnia szereg usług związanych z ich zakładaniem i pielęgnacją. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje rozwiniętym parkiem maszynowym, dlatego nawet najbardziej skomplikowane zlecenia nie stanowią dla niego problemu. Maszyny używane podczas realizowania zleceń to m. in. koparki, równiarki, glebogryzarki, kosiarki, a także pługi i samochody transportowe. Ciężki sprzęt przydaje się szczególnie podczas przygotowywania terenu pod założenie ogrodu. Dzięki niemu formowanie ziemi i usuwanie nierówności oraz chwastów nie stanowi problemu. Na tak przygotowanej ziemi można następnie sadzić rośliny i zakładać trawniki z rolek lub siane. Rośliny są najważniejsze w każdym ogrodzie, ale ważna jest też architektura ogrodowa. Na zlecenie klientów firma układa ścieżki, stawia murki i grodzi posesje. Brukarze pracujący dla firmy układają kostkę betonową i granitową oraz naturalne kamienie. Wykorzystują je do budowy chodników, podjazdów, schodów, parkingów, placów i tarasów. Ponadto mogą wybudować dla dzieci plac zabaw i doprowadzić do poszczególnych miejsc instalacje elektryczne.

Anelab wykonuje również wiele usług pielęgnacyjnych. Oferta w tym zakresie to:
  • nawożenie roślin
  • nawożenie trawników
  • ochrona roślin przed szkodnikami
  • ochrona roślin przed chorobami
  • formowanie drzew
  • formowanie krzewów
  • usuwanie obumarłych roślin
  • wycinka drzew
  • wertykulacja
  • areacja
Pracownicy firmy usuwają też liście i przygotowują ogrody do zimowania. W tym okresie także działają, zapewniając usuwanie śniegu. Mechanicznie lub ręcznie odśnieżają parkingi, chodniki i drogi dojazdowe oraz posypują nawierzchnię solą lub piaskiem.

Więcej informacji dotyczących firmy Anelab można znaleźć na stronie internetowej lub uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Anelab

Anelab, Wejherowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Anelab