Projektowanie i wykonawstwo instalacji wewnętrznych budynków
Projektowanie i wykonawstwo instalacji wewnętrznych budynków, Anel Andrzej Sokolik, Otwock

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5321080577
REGON: 012341186
Rok założenia:
1997

O firmie

Przedsiębiorstwo Anel swoją siedzibę ma w Otwocku, w województwie mazowieckim. Funkcjonujemy terenie powiatu otwockiego, mińskiego oraz w Warszawie, jednak nie widzimy problemów w wykonywaniu prac na bardziej odległych terenach. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Andrzej Sokolik. Działalność prowadzimy nieustannie od 1996 roku. Specjalizujemy się w instalacjach wewnętrznych budynków. Charakteryzuje nas solidne podejście do realizacji zleceń. Jeśli coś robimy, to staramy się robić to możliwie najlepiej.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest projektowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, komputerowych, telewizyjnych, alarmowych i domofonowych. Podejmujemy się tego w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych oraz przemysłowych. Dzięki uprawnieniom SEP jesteśmy w stanie działać kompleksowo, tj. zaprojektować je, wykonać, zdać i dokonać odpowiednich wpisów w dzienniku budowy.

Świadczone usługi obejmują:
  • sieci elektroenergetycznych
  • przyłącza
  • linie kablowe i napowietrzne 0,4 kV i 15 kV
  • stacje transformatorowe 15/0,4 kV
  • pomiary instalacji elektrycznych
Wszystkim klientom zapewniamy bezpłatne doradztwo. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i skuteczności wykonanych przez nas prac, dlatego udzielamy na nie 2-letniej gwarancji. Dbamy o naszych klientów i ich zadowolenie. Nigdy nie zostawiamy ich bez pomocy, więc również po upłynięciu okresu gwarancyjnego udzielimy porad telefonicznych. Istnieje także możliwość bezpośredniego kontaktu z zatrudnianym przez nas personelem.

Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową, możliwość negocjacji i indywidualne podejście. W koszt za usługę wliczone zostały kompletne pomiary elektryczne.

Zapraszamy do współpracy firmy Anel z Otwocka.

Kontakt

Kontakt Anel Andrzej Sokolik

Anel Andrzej Sokolik, Otwock

Opinie (0)

Opinie o firmie Anel Andrzej Sokolik