Projektowanie i wykonawstwo instalacji wewnętrznych budynków
Projektowanie i wykonawstwo instalacji wewnętrznych budynków, Anel Andrzej Sokolik, Otwock

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5321080577
REGON: 012341186
Rok założenia:
1997

O firmie

Przedsiębiorstwo Anel swoją siedzibę ma w Otwocku, w województwie mazowieckim. Funkcjonujemy terenie powiatu otwockiego, mińskiego oraz w Warszawie, jednak nie widzimy problemów w wykonywaniu prac na bardziej odległych terenach. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Andrzej Sokolik. Działalność prowadzimy nieustannie od 1996 roku. Specjalizujemy się w instalacjach wewnętrznych budynków. Charakteryzuje nas solidne podejście do realizacji zleceń. Jeśli coś robimy, to staramy się robić to możliwie najlepiej.

Oferta

Podstawowym profilem naszej działalności jest projektowanie i wykonywanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych, komputerowych, telewizyjnych, alarmowych i domofonowych. Podejmujemy się tego w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych oraz przemysłowych. Dzięki uprawnieniom SEP jesteśmy w stanie działać kompleksowo, tj. zaprojektować je, wykonać, zdać i dokonać odpowiednich wpisów w dzienniku budowy.

Wykonamy dla Państwa:
  • montaż sieci elektroenergetycznych,
  • montaż przyłączy,
  • montaż linii kablowych i napowietrznych 0,4 kV i 15 kV,
  • stacje transformatorowe 15/0,4 kV,
  • pomiary instalacji elektrycznych.
Wszystkim klientom zapewniamy bezpłatne doradztwo. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i skuteczności wykonanych przez nas prac, dlatego udzielamy na nie 2-letniej gwarancji. Dbamy o naszych klientów i ich zadowolenie. Nigdy nie zostawiamy ich bez pomocy, więc również po upłynięciu okresu gwarancyjnego udzielimy porad telefonicznych. Istnieje także możliwość bezpośredniego kontaktu z zatrudnianym przez nas personelem.

Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową, możliwość negocjacji i indywidualne podejście. W koszt za usługę wliczone zostały kompletne pomiary elektryczne.

Zapraszamy do współpracy z firmą Anel z Otwocka.

Artykuły

Kompleksowy montaż instalacji domofonowej z firmą Anel Andrzej Sokolik
Kompleksowy montaż instalacji domofonowej z firmą Anel Andrzej Sokolik
Dlaczego warto zdecydować się usługi dotyczące kompleksowego montażu instalacji domofonowej dostępne w firmie Anel Andrzej Sokolik? O tym piszemy w artykule.
Jakie rodzaje instalacji elektrycznych znajdziemy w domach jednorodzinnych? Przedstawia ekspert z firmy Anel
Jakie rodzaje instalacji elektrycznych znajdziemy w domach jednorodzinnych? Przedstawia ekspert z firmy Anel
Poprowadzenie instalacji elektrycznej jest jednym z najważniejszych etapów budowy. Dzieli się je ze względu na funkcję oraz sposób i miejsce montażu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Anel Andrzej Sokolik

Anel Andrzej Sokolik, Otwock

Opinie (4)

Opinie o firmie Anel Andrzej Sokolik


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Błażej
Błażej
5.0
03.05.2022
Powierzyliśmy im montaż stacji transformatorowych 15/0,4 kV, zapewniają fachowe doradztwo i terminową realizację prac.
pajączek
pajączek
4.0
19.03.2022
Korzystaliśmy z ich usług kiedy szukaliśmy profesjonalnej firmy która wykona dla nas montaż instalacji alarmowej. Zdecydowanie możemy polecić.
Martaka
Martaka
4.0
09.01.2022
Realizowali dla nas zamówienie na montaż instalacji elektrycznej, przeprowadzili wszelkie prace związane z projektowaniem i montażem, doskonale nam doradzili. Polecam, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.
Laura
Laura
5.0
22.11.2021
Wykonywali u nas montaż instalacji elektrycznej w nowym budynku. Wszelkie prace przeprowadzone sprawnie, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu. Polecam, solidnie i w terminie.