Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8262005155
REGON: 141388472
Rok założenia:
2008

O firmie

Zakład usług tapicerskich prowadzony przez Andrzeja Wolskiego działa na terenie Warszawy już od 1982 roku. Oferuję szeroki zakres usług tapicerskich, w tym tapicerstwo meblowe. Z moich usług korzystają osoby prywatne, a także instytucje, przedsiębiorstwa, hotele czy też banki.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Specjalnością mojego zakładu są profesjonalne usługi tapicerskie. Wieloletnia praktyka w zawodzie, wysokie umiejętności i estetyka wykonania sprawia, że oferuję Klientom najwyższą jakość usług. Nie ma dla mnie zadań nie do wykonania, podejmuję się nawet tych najbardziej skomplikowanych i nietypowych.Oferuję Państwu takie usługi jak: naprawa mebli,
obicia foteli skórą,
obicia foteli materiałem,
wymiana gąbek, sprężyn pasów w meblach.
Podejmuję się także renowacji mebli stylowych i kompletów wypoczynkowych. Klienci mogą liczyć na moje doradztwo dotyczące preferowanego wyglądu mebla po renowacji. Co więcej, w pełni kompetentnie i szczegółowo realizuję projekty moich Klientów. Wykonuję również taborety, krzesła, kanapy czy łóżka sypialniane.Z moich usług korzystają osoby, które cenią sobie klasyczny wygląd mebli, oraz te, dla których ważny jest nowoczesny design. Zapewniam, że spełnię Państwa oczekiwania. Oferuję korzystne ceny za moje usługi.Zapraszamy do skorzystania z oferty mojego zakładu usług tapicerskich.

Kontakt

Kontakt Andrzej Wolski Zakład usług tapicerskich

Andrzej Wolski Zakład usług tapicerskich, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Andrzej Wolski Zakład usług tapicerskich

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ela W.
Ela W.
5.0
16.08.2019
Miałam małą renowację siedzisk ze sztucznej skóry, rewelacyjne podejście to mojego problemu. krótki czas oczekiwania profeska w robociźnie polecam, na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług tego zakładu i to już w krótce powierzę im mój cały narożnik.
Tagi