Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7352380850
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Taxi Szczawnica prowadzimy od 2018 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczawnicy, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Andrzej Słowik.

Oferta

Oferujemy przejazdy taksówką w Szczawnicy i po okolicach. Przygotowaliśmy ofertę obejmującą przewozy na lotniska oraz na Słowację. Jednorazowo jesteśmy w stanie przewieźć od 1 do 8 pasażerów. Zapewniamy przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort w czasie jazdy. Naliczamy bardzo przystępne ceny.

Cechujemy się tym, że realizujemy zlecenia rzetelnie i fachowo. Cieszymy się dużym uznaniem Klientów i dlatego mamy tak mocno rozbudowaną ofertę przewozów indywidualnych. Proponujemy transport w miejsca turystyczne, w tym na spływ Dunajcem. Organizujemy, a także dowozimy na rafting, czyli spływ pontonami. Rafting to atrakcja przeznaczona zarówno dla uczestników zaawansowanych, jak i dla osób początkujących.

Podejmujemy się również przewozów na lotniska, w tym na lotnisko w Krakowie lub w Katowicach. Obsługujemy też imprezy okolicznościowe. Wynająć nas można do transportu gości, zarówno w jedną, jak i w drugą stronę.

Zapraszamy - Andrzej Słowik

Wideo

Kontakt

Kontakt Andrzej Słowik Taxi

Andrzej Słowik Taxi, Szczawnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Andrzej Słowik Taxi