Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7141083658
Rok założenia:
2000

Polecane oferty

Prowadzimy warsztat samochodowy. Specjalizujemy się w elektromechanice samochodowej. Mamy duże dośw...
Głównym profilem prowadzonej przez nas działalności jest kompleksowa regeneracja podzespołów pojazd...
Auto-Szlif zapewnia profesjonalną regenerację oraz modyfikację podzespołów do silników spalinowych....
Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawie pojazdów – samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, ...

O firmie

AutoUkład to firma działająca w branży motoryzacyjnej. Powstała w 2000 roku i należy do Andrzeja Siwca. Specjalizuje się w regeneracji części samochodowych, a jej siedziba znajduje się w miejscowości Dys, w województwie lubelskim. Firma prowadzi również warsztat w Płouszowicach.

Oferta

W samochodach w toku eksploatacji zużywają się poszczególne elementy, w tym te najbardziej skomplikowane. Na szczęście w warsztacie AutoUkład mechanicy dokładnie wiedzą co trzeba zrobić, żeby przywrócić pierwotne właściwości podzespołów. Ułatwia im to dobrze wyposażone wnętrze zakładu i dostęp do najlepszych jakościowo materiałów. Urządzenia i narzędzia, którymi dysponują to szlifierki, piaskarki, tokarki oraz kalibratory, tuleje montażowe i urządzenia pomiarowe. Dzięki takiemu wyposażeniu możliwe jest nie tylko szybkie, ale również precyzyjnie odnowienie części.

W AutoUkład przede wszystkim naprawiane są listwowe przekładnie kierownicze, czyli maglownice. Jest to bardzo ważny element każdego samochodu, odpowiedzialny za przekładanie siły kierującego na skręt kół. W ramach serwisu poszczególne części przekładni, takie jak cylinder obudowy, listwy i zawór dystrybucyjny są odnawiane i następnie składane w szczelną całość.

W warsztacie wykonywany jest również serwis układu hamulcowego, zawieszenia, wydechu i napędu. Naprawa polega na wymianie uszkodzonych elementów i montażu nowych lub regeneracji starych części.

Inne usługi realizowane przez firmę to:
  • regeneracja belek renault
  • regeneracja belek citroen
  • regeneracja belek peugeot
  • regeneracja pompy wspomagania
  • regeneracja wahaczy
Dodatkowo w warsztacie sprawdzana jest geometria kół. Ich równomierne ustawienie jest bardzo ważne, ponieważ wpływa na bezpieczeństwo podczas jazdy i zmniejsza zużycie opon.

Więcej informacji dotyczących przygotowanej przez AutoUkład oferty usług znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Andrzej Siwiec Usługi motoryzacyjne

Andrzej Siwiec Usługi motoryzacyjne, Dys

Opinie (0)

Opinie o firmie Andrzej Siwiec Usługi motoryzacyjne