Doradztwo prawne z zakresu podatków i prowadzenia biznesu
Doradztwo prawne z zakresu podatków i prowadzenia biznesu, Andrzej Paprota Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8211506232
REGON: 712381880
Rok założenia:
2005

O firmie

Nazywam się Andrzej Paprota i w 1997 roku zdałem egzamin na doradcę podatkowego, a w 1999 roku ukończyłem aplikację aplikację radcowską. Moją kancelarię prowadzę od 2011 roku w Warszawie i służę poradą dla podmiotów gospodarczych oraz instytucji.

Oferta

Doświadczenie zawodowe zyskałem między innymi, pełniąc funkcję arbitra przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych, a także jako członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej Do Spraw Doradztwa Podatkowego. Dzięki temu miałem możliwość reprezentować już kilkaset Klientów, którzy potrzebowali obrony ich interesów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Głównym obszarem mojej działalności jest doradztwo podatkowe w podatku od nieruchomości dla firm i osób fizycznych. Oferuję takie usługi jak:
 • opracowanie wniosków o stwierdzenie nadpłaty podatku od nieruchomości,
 • reprezentowanie Klienta w sporach z organami podatkowymi dotyczącymi podatku od nieruchomości na etapie administracyjnym i sądowym,
 • prowadzenie podatkowych przeglądów oraz optymalizacji zobowiązań podatkowych od nieruchomości,
 • opracowanie rozliczeń podatkowych i deklaracji przy nowych inwestycjach,
 • przygotowanie opinii podatkowych.
Jednak prawo podatkowe to nie jedyny obszar, w jakim się specjalizuję. Udzielam również doradztwa w sprawach, które reguluje:
 • prawo cywilne,
 • prawo odszkodowań,
 • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych,
 • prawo spadkowe,
 • prawo spółek,
 • prawo handlowe.
Ofertę kieruję między innymi do Klientów biznesowych, którzy potrzebują doradztwa przy zakładaniu i rejestrowaniu spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, a także w procesie jej przekształcania. Przygotuję niezbędne dokumenty, a także dopilnuję, aby załatwić również umowy notarialne. Komplet wniosków złożę do odpowiedniego sądu i będę czuwać nad całym procesem, aż do jego zakończenia.

Więcej szczegółowych informacji o mojej działalności można znaleźć na stronie internetowej kancelarii - radca prawny i doradca podatkowy Andrzej Paprota

Zakres działalności

Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki partnerskie
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Andrzej Paprota Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych

Andrzej Paprota Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Andrzej Paprota Kancelaria Radców Prawnych i Doradców Podatkowych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.