przyjazna Samochody - holowanie, pomoc drogowa, Andrzej Palicki Pomoc Drogowa, Barlinek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5971009472
REGON: 003142189
Rok założenia:
1983

O firmie

Nasza firma świadczy usługi związane z pomocą drogową. Prowadzimy działalność od 1983 roku. Warsztat zlokalizowany jest w Barlinku, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Właścicielem jest Andrzej Palicki.

Oferta

Nasza firma na rynku usług związanych z naprawą samochodów oraz ich holowaniem działa od 37 lat. Do wykonywanej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Ważne jest dla nas zadowolenie Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

W naszej ofercie znajdą Państwo naprawę usterki na drodze oraz autoholowanie. Ponadto zajmujemy się elektromechaniką, usługami lakierniczymi, mechanicznymi oraz blacharskimi w naszym zakładzie blacharskim. Dodatkowo posiadamy uprawnienia, dzięki którym możemy wykonać awaryjne otwieranie samochodów.

Po uzgodnieniu z Klientem w pojazdach montować możemy:
  • samochodowe części używane,
  • nowe części samochodowe,
  • szyby samochodowe,
W przypadkach trwałych i nieodwracalnych uszkodzeń wykonujemy kasację pojazdów. Posiadamy również stację demontażu pojazdów. Sprzedajemy też używane części i elementy karoserii.

Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie oraz kwalifikacje poparte odpowiednim wykształceniem zawodowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej pomocy drogowej Barlinku.

Marki i specjalizacje

Tel do kierowcy pomocy drogowej 782400166

Artykuły

Jak postępować w przypadku awarii samochodu na drodze? - informuje pracownik Pomocy Drogowej Andrzeja Palickiego
Jak postępować w przypadku awarii samochodu na drodze? - informuje pracownik Pomocy Drogowej Andrzeja Palickiego
Jak postępować w przypadku awarii samochodu podczas podróży? Jak zachować się na drodze, aby zachować bezpieczeństwo? Odpowiedzi znajdziesz w artykule!
O tym, co zrobić w przypadku kolizji drogowej, opowiadają eksperci z firmy Andrzej Palicki Pomoc drogowa
O tym, co zrobić w przypadku kolizji drogowej, opowiadają eksperci z firmy Andrzej Palicki Pomoc drogowa
Zdarzyła ci się stłuczka. Potrzebujesz pomocy drogowej i usług rzetelnego blacharza samochodowego? Sprawdź ofertę firmy Andrzej Palicki Pomoc drogowa w Barlinka
Bezproblemowa kasacja pojazdu z Pomoc drogowa Andrzej Palicki
Bezproblemowa kasacja pojazdu z Pomoc drogowa Andrzej Palicki
Masz samochód, który nie nadaje się użytkowania? Skorzystaj z usług firmy Pomoc drogowa A. Palicki i przekonaj się, na czym polega usługa zezłomowania.
Co trzeba wiedzieć o autoholowaniu?
Co trzeba wiedzieć o autoholowaniu?
Jakie są najważniejsze przepisy dotyczące autoholowania oraz sposobu, w jaki powinno ono być przeprowadzone? o tym piszemy w artykule. Zapraszamy do lektury.

Wideo

Kontakt

Kontakt Andrzej Palicki Pomoc Drogowa

Andrzej Palicki Pomoc Drogowa, Barlinek

Opinie (12)

Opinie o firmie Andrzej Palicki Pomoc Drogowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Sławomir z Warszawy
Sławomir z Warszawy
5.0
18.08.2023
Zostałem uratowany przez ten warsztat tankując niewłaściwy rodzaj paliwa. Spotkałem się z kompetentnymi ludźmi posiadającym odpowiednią aparaturę do diagnostyki auta. Zaopiekowali się mną od razu, zapewnili mi pełne wsparcie dzięki, któremu zostałem wyprowadzony z beznadziejnej sytuacji. Życzliwość ludzką z jaką się tutaj spotkałem nie pójdą w zapomnienie.
Zenga
Zenga
5.0
12.05.2022
Trzeba przyznać, że to profesjonalna i solidna firma. Świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie.
Tośka
Tośka
5.0
07.03.2022
Fachowcy bez problemu zajęli się naprawą mojego auta po stłuczce. Po uszkodzeniach nie ma żadnych śladów!
Wojtas Bawara
Wojtas Bawara
5.0
18.01.2022
Holowanie pojazdów jak zawsze na najwyższym poziomie. Dysponują odpowiednią lawetą, w związku z czym sprawnie transportują uszkodzony pojazd.
Jacek
Jacek
4.0
30.11.2021
Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Kiedy auto stanęło mi podczas jazdy i nie mogłem nic zrobić, od razu ich wezwałem. Pojawili się natychmiast i odholowali auto do warsztatu.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
28.09.2021
Z ich usług korzystam zawsze, kiedy moje auto nawali na drodze. Zjawiają się natychmiast i przystępują do działania. Pełen profesjonalizm!
Majka
Majka
5.0
15.07.2021
Kiedyś korzystałam z ich usługi pomocy drogowej. Zadzwoniłam w nocy, ale zareagowali natychmiast. Pomogli mi awaryjnie otworzyć auto, które zacięło się i nic nie mogłam zrobić. Polecam.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
13.05.2021
Poprosiłem ich o transport samochodu z zagranicy. Nie było problemu ze zorganizowaniem przejazdu. Koszty nie były zbyt duże jak na taką usługę.
Ola
Ola
5.0
13.03.2021
Porządny mechanik. W bardzo niskiej cenie wymienił mi filtry, oleje i klocki hamulcowe. Polecam.
Wojtek
Wojtek
5.0
11.01.2021
Miałem niewielkie zderzenie z drugim samochodem osobowym, ale wgniecenie było widoczne. Tutaj wykonałem naprawdę powypadkową w zakresie blacharstwa i lakiernictwa. Polecam wszystkim, po wgnieceniu ani śladu. Odpryski też ładnie zamalowane.
Maks
Maks
5.0
11.11.2020
Mam od nich numer, bo często podróżuję po całym województwie, a wiem, że świadczą usługi pomocy drogowej przez całą dobę! Raz już musiałem skorzystać z ich usług, ale okazało się, że mechanik jest w stanie naprawić usterkę na drodze. Tym bardziej polecam.
Bartłomiej
Bartłomiej
4.0
30.09.2020
Firmę serdecznie polecam. Kiedyś moje auto złapało gumę. Firma od razu zareagowała na zgłoszenie. Nie trzeba było zabierać samochodu do warsztatu, bo mechanik na miejscu pomógł mi zmienić oponę. Koszt usługi całkiem przystępny.