Adwokaci z ponad 30-letnim stażem
Adwokaci z ponad 30-letnim stażem, Andrzej Michalczuk Kancelaria Adwokacka, Kielce

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6560007727
REGON: 290271760
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Kancelaria adwokacka prowadzona przez dwoje doświadczonych adwokatów Andrzeja i Katarzynę Michalczuk. Działamy na rynku od 1992 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu prawa. Nasza kancelaria realizuje swoją działalność w Kielcach.

Oferta

Jesteśmy doświadczonymi adwokatami z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz różnego rodzaju firm. Zakres naszej pomocy prawnej obejmuje:
 • prawo cywilne,
 • prawo spadkowe,
 • spory cywilnoprawne,
 • prawo administracyjne,
 • prawo pracy,
 • prawo karne,
 • prawo karno-skarbowe.
Zajmujemy się również sprawami rodzinnymi. Prowadzimy sprawy związane z unieważnieniem małżeństwa, podziałem majątku, separacją, ustaleniem ojcostwa oraz wyznaczaniem kontaktów z małoletnim dzieckiem. Ponadto dla podmiotów gospodarczych oferujemy pomoc z zakresu prawa spółek, gospodarczego, zamówień publicznych, upadłościowego i naprawczego.

Wszelkie powierzone nam zadania wykonujemy w sposób rzetelny i kompleksowy. Nie boimy się podejmować skomplikowanych spraw. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w firmie znajdującej się w Kielcach.

Kontakt

Kontakt Andrzej Michalczuk Kancelaria Adwokacka

Andrzej Michalczuk Kancelaria Adwokacka, Kielce

Aktualności

 • kancelaria adwokacka

  30.08.2023

  Prowadzimy kancelarię adwokacką, która istnieje od 1992 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach, a właścicielami są Andrzej i Katarzyna Michalczuk. Od początku działalności priorytetem dla naszej kancelarii jest satysfakcja klientów oraz profesjonalna i kompleksowa obsługa spraw prawnych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Opinie (0)

Opinie o firmie Andrzej Michalczuk Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.