Precyzyjne pomiary drgań, oświetlenia i hałasu
Precyzyjne pomiary drgań, oświetlenia i hałasu, Andrzej Kropiwiec Zakład badań środowiskowych, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9521012803
REGON: 011424898
Rok założenia:
1989
Branża:

O firmie

Zakład badań środowiskowych to placówka mieszcząca się w Warszawie. Laboratorium, którego właścicielem jest Andrzej Kropiwiec powstało w 1987 roku, a dwadzieścia lat później otrzymało potwierdzenie wysokich standardów wystawione przez Polskie Centrum Akredytacji. Od początku działalności zakład działa na zlecenie rozmaitych podmiotów gospodarczych oraz instytucji.

Oferta

Zakład od początku działalności zajmuje się badaniami środowiskowymi. Zatrudnia w tym celu wykwalifikowanych specjalistów i inwestuje w nowoczesną aparaturę diagnostyczną. Sprzęt znajdujący się w zakładzie jest precyzyjnie skalibrowany i posiada legalizację. Klienci laboratorium mogą być pewni, że ich zlecenie zostanie potraktowane indywidualnie i zrealizowane terminowo. W ramach działalności badawczej pracownicy zakładu zajmują się między innymi badaniami akustycznymi, w tym pomiarami drgań i emitowanego hałasu.

Inne usługi realizowane przez Zakład badań środowiskowych to:
  • pomiary mikroklimatu w pomieszczeniach
  • pomiary oświetlenia
  • pomiary pola elektromagnetycznego
Wymienione czynności nie wyczerpują możliwości laboratorium, które podejmuje się także badania wentylacji, zapylenia oraz występowania substancji toksycznych.

Dodatkowo zakład przyjmuje zlecenia związane z projektowaniem i budową ekranów akustycznych. Na budynkach emitujących hałas lub obiektach narażonych na zbyt wysokie drgania montowane są specjalne kurtyny z tworzyw sztucznych, które skutecznie zmniejszają szkodliwy hałas. Oczywiście budowa ekranów monitorujących jest zawsze poprzedzona starannymi pomiarami, by dobrać najlepsze rozwiązania i zamontować ekrany w odpowiednim miejscu. Każde tego typu zlecenie jest wykonywane sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem.

Więcej informacji dotyczących działalności Zakładu badań środowiskowych znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Andrzej Kropiwiec Zakład badań środowiskowych

Andrzej Kropiwiec Zakład badań środowiskowych, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Andrzej Kropiwiec Zakład badań środowiskowych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
16.08.2018
Bardzo profesjonalna agencja!