przyjazna Adwokaci, Andrzej Cubała Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
17:00 - 18:30
Wt.
17:00 - 18:30
Śr.
17:00 - 18:30
Cz.
17:00 - 18:30
Pt.
17:00 - 18:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9510021253
REGON: 012176787
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Nasza kancelaria adwokacka ma siedzibę w Warszawie. Właścicielem jest Andrzej Cubała. Świadczymy usługi, które pozwalają nam kompleksowo zająć się obsługą prawną firm oraz osób prywatnych.

Oferta

Mamy duże doświadczenie. W kancelarii adwokackiej Andrzeja Cubały usługi świadczymy już od 1996 roku. Do naszych obowiązków należy kompleksowa obsługa prawna. Oferujemy doradztwo prawne z różnych dziedzin prawa.

Możemy zająć się zastępstwem procesowym dla naszych Klientów, zaoferować sporządzenie opinii oraz dokumentów prawnych. Obsługujemy Klientów w ramach dziedzin prawa takich jak:
 • prawo cywilne,
 • prawo gospodarcze,
 • prawo karne,
 • prawo rodzinne.
W kancelarii adwokackiej Andrzeja Cubały doradzamy w sprawach spadkowych i wykroczeniach prawnych. W razie potrzeby reprezentujemy klientów w sądzie.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Kontakt Andrzej Cubała Kancelaria Adwokacka

Andrzej Cubała Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Aktualności

 • sprawa spadkowa

  25.01.2024

  Sprawy dziedziczenia są niezwykle skomplikowane i często obarczone emocjami. W ramach nich majątek zmarłego, w tym nieruchomości i inne aktywa, jest dzielony między spadkobierców. Aby to zrobić, trzeba ustalić wartość majątku, co często jest bardzo trudne. W takiej sytuacji pomoc adwokata jest nieoceniona. Adwokat Andrzej Cubała zapewni Państwu kompleksową pomoc prawną w sprawach spadkowych.

 • doradztwo prawne

  22.10.2023

  Ważne jest, aby posiadać przedstawiciela prawnego, który zagwarantuje korzystny wynik w każdej sprawie. Dlatego istotne jest skorzystanie z usług doświadczonego adwokata, takiego jak Andrzej Cubała. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jest on dobrze przygotowany do pomocy prawnej w różnych zagadnieniach. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do rozprawy sądowej, czy też potrzebujesz porady prawnej w innych kwestiach prawnych, Andrzej Cubała jest adwokatem, na którym możesz polegać.

Opinie (0)

Opinie o firmie Andrzej Cubała Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi