Projekty, kosztorysy, świadectwa energetyczne budynków
Projekty, kosztorysy, świadectwa energetyczne budynków, Andrzej Cempel - Projekty Kosztorysy, Ostrów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6221072610
REGON: 251022955
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Nasze biuro projektowe zlokalizowane w Ostrowie Wielkopolskim, na terenie województwa wielkopolskiego prowadzimy nieprzerwanie od 1999 roku. Biurem zarządza Andrzej Cempel. Wykonujemy projekty i kosztorysy architektoniczne. Nasze usługi proponujemy firmom, samorządom i osobom fizycznym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz zajrzenia na naszą stronę internetową.

Oferta

Nasze biuro projektowe, którym kieruje Andrzej Cempel, proponuje Państwu usługi na wysokim poziomie. Działamy kompleksowo, począwszy od projektu, poprzez inwentaryzację, aż po audyt energetyczny. Zajmujemy się projektowaniem budynków energooszczędnych.

Podejmujemy się sporządzenia projektu wielobranżowego zgodnego z audytem. Przeprowadzamy audyty termomodernizacyjne i energetyczne budynków samorządowych i wielorodzinnych. Wykonujemy modernizacje i termomodernizacje obiektów. Wystawiamy również świadectwa energetyczne. Oferujemy naszym Klientom pomoc w staraniu się o środki unijne. Przygotowujemy też wyliczenie efektu ekologicznego.

Nasza specjalizacja to projekty termomodernizacyjne, projekty domów jednorodzinnych i budynków energooszczędnych, a także sporządzanie kosztorysów i bilansów energetycznych. Zajmujemy się również planowaniem instalacji.

Oprócz projektowania zajmujemy się też nadzorem budowlanym. Bardzo dużo udanych realizacji, podejmowanie się nawet trudnych przedsięwzięć to świadectwo naszej jakości. Dbamy o terminowość prac i zadań, ponieważ cenimy czas swój i naszych Klientów. Atrakcyjne warunki współpracy, jakie Państwu gwarantujemy to również konkurencyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Mały dom jednorodzinny w stylu skandynawskim – proces projektowy
Mały dom jednorodzinny w stylu skandynawskim – proces projektowy
Dom dla emerytów w stylu skandynawskim powinien być prosty, komfortowy, proekologiczny, energooszczędny, a także często mały!

Wideo

Kontakt

Kontakt Andrzej Cempel - Projekty Kosztorysy

Andrzej Cempel - Projekty Kosztorysy, Ostrów Wielkopolski

Opinie (1)

Opinie o firmie Andrzej Cempel - Projekty Kosztorysy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wioletta
Wioletta
5.0
04.11.2019
Bardzo dobrzy architekci. Fajnie się z nimi współpracuje, bo słuchają swoich klientów. To bardzo ważne przy projektowaniu domów.