Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5220000499
REGON: 008203398
KRS: 0000128727
Rok założenia:
1989

Polecane oferty

Warszawa, al. Prymasa Tysiąclecia 76g
Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą urządzeń przeznaczonych do instalacji teletechnicznych...
W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy produkcyjnej oraz handlowej wymaga wdrożenia specjalistycz...
Firma Komputer-Lan specjalizuje się w zakresie kompleksowej obsługi sieci informatycznych, a także ...
Zajmujemy się usługami w zakresie systemów teleinformatycznych, oferujemy ich projektowanie, dostar...

O firmie

Siedziba naszej firmy Andra znajduje się w Warszawie. Od końca lat 80. XX wieku prowadzimy działalność w branży teleinformatycznej. Dostarczamy najlepsze rozwiązania związane z transmisją danych. Ogromne doświadczenie, indywidualne podejście do każdego zlecenia i szybkie realizowanie zamówień zjednały nam już wielu klientów.

Oferta

Prowadzenie biura, firmy marketingowej i banku wiąże się z koniecznością zastosowania rozmaitych rozwiązań teleinformatycznych. Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i późniejszym serwisowaniem systemów dostosowanych do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Wysoka jakość naszej pracy wynika z dużego doświadczenia i zastosowania nowoczesnych technologii.

Nasza oferta obejmuje między innymi wykonywanie sieci korporacyjnych, platform serwerowych oraz systemów przeznaczonych do składowania danych. To niezwykle ważne dla każdej firmy zadanie jest przez nas również profesjonalnie ochraniane, dzięki czemu niepowołane osoby nie dotrą do ważnych informacji. Poza aspektem informatycznym zajmujemy się także kwestiami typowo technicznymi. Dostarczamy rozwiązania zapewniające odpowiednie zasilanie, instalujemy klimatyzację serwerowni oraz systemy przeciwpożarowe. Dodatkowo dysponujemy specjalistycznym okablowaniem.

Osobną kwestię stanowią rozwiązania poszukiwane przez biura i firmy marketingowe. Podejmujemy się wdrażania systemów ułatwiających komunikację z klientami i rejestrujących rozmowy. Ponadto zajmujemy się zleceniami dotyczącymi poprawy warunków pracy grupowej i umożliwiającymi wideokonferencje. Natomiast dla banków przygotowaliśmy ofertę systemów elektronicznych ułatwiających obsługę klientów. Nasze systemy usprawniają pracę, zmniejszają koszty i oszczędzają czas. Automatyzacja niektórych działań i ujednolicenie sposobu wykonywania operacji finansowych jest poszukiwane także przez firmy działające na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym.

W naszej ofercie znajdują się również produkty umożliwiające bezprzewodowe przesyłanie danych. Tego typu systemy są poszukiwane przez dostawców energii zainteresowanych stanem liczników, firmy transportowe, które mogą dzięki nim nadzorować floty pojazdów oraz wszystkie inne podmioty pragnące uzyskać dane dotyczące stanu urządzeń i infrastruktury.

Uzupełnieniem firmowej oferty są specjalistyczne rozwiązania, za pomocą których można przygotować gorącą i lodową wodę oraz sterować tego typu procesami. W zależności od oczekiwań oferujemy zastosowanie agregatów sprężarkowych lub absorpcyjnych i pomp cieplnych.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług! Więcej informacji związanych z działalnością firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Andra Sp. z o.o. Integrator systemów teleinformatycznych

Andra Sp. z o.o. Integrator systemów teleinformatycznych, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Andra Sp. z o.o. Integrator systemów teleinformatycznych