Meble do każdego wnętrza
Meble do każdego wnętrza, Andpol sp. z o.o. sp. k., Świniary

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 14:00
Wt.
06:00 - 14:00
Śr.
06:00 - 14:00
Cz.
06:00 - 14:00
Pt.
06:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7841900881
REGON: 631023320
Rok założenia:
1997

O firmie

Siedziba naszej firmy Andpol znajduje się w Świniarach, w województwie wielkopolskim. Działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia. Specjalizujemy się w produkcji mebli tapicerowanych.

Oferta

Dom nigdy nie będzie przytulnym miejscem bez odpowiednich mebli. To, co oferuje rynek, nie spełnia często oczekiwań Klientów, dlatego nasza firma zajmuje się produkcją wyjątkowych tapicerowanych mebli. Wysoka jakość proponowanych przez nas mebli wynika z kunsztu zatrudnionych w naszym zakładzie tapicerskim pracowników oraz zastosowanych w procesie produkcji materiałów. Ponadto przez lata wypracowaliśmy specjalną technologię produkcji.

Klientom możemy zaoferować szeroki wybór narożników oraz sof w różnych odmianach kolorystycznych i kształtach. Wygodne i estetyczne z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Ponadto wykonamy dla Państwa:
  • fotele,
  • łóżka,
  • krzesła,
  • pufy.
Kolejnym profilem naszej działalności jest też produkcja mebli pod zabudowę - w tym zakresie proponujemy kuchnie, szafy przesuwne itp. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas produkty charakteryzowały się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością.

Serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty Andpol w Świniarach.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Andpol sp. z o.o. sp. k.

Andpol sp. z o.o. sp. k., Świniary

Opinie (0)

Opinie o firmie Andpol sp. z o.o. sp. k.