Dystrybucja folii
Dystrybucja folii, Anapack. Opakowania, folie stretch. Taśmy poliestrowe, Krężoły

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9731010265
REGON: 081079518
KRS: 0000436343
Rok założenia:
1996

O firmie

Anapack to firma umiejscowiona w Krężołach, w powiecie zielonogórskim, województwie lubuskim. Nasze przedsiębiorstwo to biznes rodzinny, którego początki sięgają 1996 roku. Kompleksowo zaopatrujemy przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne w wyroby foliowe, akcesoria podnoszące bezpieczeństwo pracy oraz narzędzia przeznaczone do obróbki drewna.

Oferta

Od początku naszego istnienia staramy się dostarczać klientom artykuły najwyższej jakości. Zależy nam na terminowości i rzetelności, dzięki czemu ceni się nas w świecie biznesu. Oferta firmy Anapack to między innymi folie stretch, pęcherzykowe i polietylenowe oraz woreczki foliowe. Ponadto sprzedawane są folie termokurczliwe i rolnicze. Te ostatnie dzielą się na tunelowe, kiszkonkarskie i do belowania. Klienci mogą także zakupić siatkę oraz taśmy samoprzylepne i spinające. Do ochrony przewożonych przedmiotów służą również pianki, laminaty i wypełniacze do kartonów. Uzupełnieniem oferty produktów służących do zabezpieczania przesyłek są koperty bąbelkowe i tektury faliste.

Na ofertę Anapack składają się również:
  • artykuły do obróbki drewna
  • artykuły złączne
  • artykuły BHP
  • impregnaty
Pierwsze z nich to przede wszystkim piły tarczowe, taśmowe i trakowe oraz taśmy tnące. Ponadto sprzedawane są frezy, noże, ściernice i liczne akcesoria, w tym te służące do ostrzenia. Z kolei artykuły złączne to gwoździe, zszywki, kleje, wkręty i drut ocynkowany, natomiast artykuły podnoszące bezpieczeństwo w pracy dzielą się na te chroniące poszczególne części ciała. Są wśród nich kaski, okulary ochronne, rękawice i buty.

Wszystkie pozycje z naszej oferty pochodzą od sprawdzonych producentów, gwarantujących najlepszy materiał i doskonałe wykonanie. Dysponujmy pełną gamą kolorystyczną i wzorniczą.

Dodatkowo oferujemy profesjonalne usługi ostrzenia i regeneracji narzędzi do obróbki drewna. Jesteśmy w posiadaniu sprzętu najnowszej generacji, a także mamy wieloletnie doświadczenie w jego serwisowaniu. Przywracamy sprawność pił tarczowych, taśmowych i trakowych oraz noży strugarskich i frezów do drewna.

Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie, zawsze starając się sprostać Państwa wymaganiom. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą zapewniającą kompleksową obsługę. Zapewniamy atrakcyjne ceny i ekspresową realizację zamówień. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych ofertą firmy Anapack.

Kontakt

Kontakt Anapack. Opakowania, folie stretch. Taśmy poliestrowe

Anapack. Opakowania, folie stretch. Taśmy poliestrowe, Krężoły

Opinie (0)

Opinie o firmie Anapack. Opakowania, folie stretch. Taśmy poliestrowe