Cięcie wodą i obróbka metali kolorowych
Cięcie wodą i obróbka metali kolorowych, Amtraf s.c. T. Brodowicz, M. Werszynin, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9471876251
REGON: 472917550
KRS: 0000774648
Rok założenia:
2001

O firmie

Przedsiębiorstwo Amtraf istnieje nieprzerwanie od 2001 roku. Siedziba mieści się w Łodzi. Zajmujemy się obróbką różnego rodzaju metali i nie tylko. Osobami decyzyjnymi są Tadeusz Brodowicz, Jan Kobrzycki i Mariusz Werszynin.

Oferta

Posiadamy szesnastoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie klientów, a także wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku. Zajmujemy się obróbką metali i nie tylko. Od 2003 roku poszerzyliśmy ofertę o produkcję elementów z metali kolorowych.

Zakres naszych działań obejmuje:
 • produkcję transformatorów energetycznych,
 • produkcję elementów z metali kolorowych,
 • obróbkę miedzi,
 • cięcie metali wodą,
 • produkcję detali z:
  • płaskowników,
  • blach miedzianych,
  • blach aluminiowych,
 • produkcję miedzianych i aluminiowych elementów połączeniowych uzwojeń urządzeń energetycznych.
Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, który umożliwia nam wielozadaniowość. Produkowane przez nas detale i inne elementy miedziane znajdują szeroki zastosowanie w sektorze elektroenergetycznym, telekomunikacyjnym oraz automatyki przemysłowej.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty oraz uprawnienia. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług cięcia wodą. Posiadamy nowoczesne urządzenie, które pozwala nam na przecinanie i obróbkę pod wpływem bardzo wysokiego ciśnienia. Zaletą tej metody jest fakt, iż nie trzeba korzystać z wysokiej temperatury i czynników chemicznych. Proces ten może być przeprowadzany na takich powierzchniach jak materiały lakierowane, pokrywane galwanicznie i stal kwasoodporna. Oferujemy usługi cięcia metali kolorowych i ich stopów, stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, narzędziowych, stopowych, ceramiki, kamienia, marmuru, grasu, szkła i tworzyw sztucznych.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt, zapewniając przy tym szybki termin realizacji, bezpłatne przygotowanie projektu i możliwość transportu wyrobów. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Amtraf s.c. T. Brodowicz, M. Werszynin

Amtraf s.c. T. Brodowicz, M. Werszynin, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Amtraf s.c. T. Brodowicz, M. Werszynin