Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i zdrowotne
Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i zdrowotne, AMP Biuro Ubezpieczeń Anna Borcuch, Drużyna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7821269758
REGON: 630691309
Branża:

O firmie

Siedziba biura AMP, którego właścicielką jest Anna Borcuch, zlokalizowana jest w Drużynie, na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy szeroko pojęte usługi ubezpieczeniowe. Działalność rozpoczęliśmy w roku 2001, a od tego czasu zdołaliśmy nagromadzić doświadczenie i niezbędną wiedzę do ciągłego rozwoju.

Oferta

Przede wszystkim zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Możemy zaproponować duży wybór polis czy ubezpieczeń na życie. Przeprowadzimy cały proces od początku do końca, załatwiając przy tym wszystkie formalności. Od czasu powstania dbaliśmy o swoich klientów proponując im jak najlepsze rozwiązania w korzystnych cenach.

Ofertę biura AMP stanowią:
  • ubezpieczenia komunikacyjne, w tym AC, OC, ASS i NW
  • ubezpieczenia majątkowe
  • ubezpieczenia domu, mieszkania bądź firmy
  • ubezpieczenia rolne
Nawiązaliśmy partnerstwo z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce. Uzupełnieniem naszej oferty stanowią ubezpieczenia rolne czy też szeroka gama ubezpieczeń na życie. Nasi wykwalifikowani pracownicy gromadzili doświadczenie w tej branży przez wiele lat. Zawsze służymy specjalistycznym doradztwem, a w razie problemów z chęcią Państwu pomożemy.

Ponadto zapewniamy ubezpieczenia turystyczne, które zabezpieczą Państwa wyjazd na wymarzone wakacje. Wtedy bez żadnych przeszkód można będzie oddać się relaksowi, bez zamartwiania się o bezpieczeństwo w razie choroby czy zgubieniu bagażu przez linię lotniczą.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z wysokim zaangażowaniem i rzetelnością. Co więcej, zapewniamy atrakcyjne ceny oraz bezwzględną terminowość. Nie tolerujemy żadnych opóźnień oraz stale poszerzamy naszą ofertę, by trafić do jak najszerszego grona Klientów.

Zapraszamy do współpracy z biurem ubezpieczeniowym AMP.

Kontakt

Kontakt AMP Biuro Ubezpieczeń Anna Borcuch

AMP Biuro Ubezpieczeń Anna Borcuch, Drużyna

Opinie (0)

Opinie o firmie AMP Biuro Ubezpieczeń Anna Borcuch