Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Specjalizujemy się w wykonywaniu burgerów. Naszym gościom oferujemy zawsze świeże, smaczne i pożywn...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Bytom w województwie śląskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Konstytucji 75. Korespondencyjny kod pocztowy to: 41-906 Bytom. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.34997N, 18.87671E. Branża, w której specjalizuje się firma "Ameryka. Restauracja" to Restauracje amerykańskie.

"Ameryka. Restauracja" serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. Wysokie umiejętności szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa restauracji gwarantuje komfort naszym klientom.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 32 280 28 16 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Ameryka. Restauracja

Ameryka. Restauracja, Bytom

Opinie (0)

Opinie o firmie Ameryka. Restauracja