Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Specjalizujemy się w wykonywaniu burgerów. Naszym gościom oferujemy zawsze świeże, smaczne i pożywn...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Radom w województwie mazowieckim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: al. Grzecznarowskiego 28. Korespondencyjny kod pocztowy to: 26-610 Radom. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 51.38102N, 21.16728E. Przedsiębiorstwo "American Restaurants Sp. z o.o. " działa od lat w branży Restauracje amerykańskie.

"American Restaurants Sp. z o.o. " oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Kontakt

Kontakt American Restaurants Sp. z o.o.

American Restaurants Sp. z o.o. , Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie American Restaurants Sp. z o.o.