Park rozrywki dla całej rodziny!
Park rozrywki dla całej rodziny!, Amazing Park Sp. z o.o., Wołomin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251692881
REGON: 38310013000000
KRS: 0000787524
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba firmy Amazing Park znajduje się w Wołominie, na terenie województwa mazowieckiego. Jesteśmy parkiem rozrywki, który zapewnia moc atrakcji zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Oferta

Witaj w Amazing Park - oazie zabawy i przygody, która czeka na Ciebie i Twoją rodzinę! Nasz park rozrywki oferuje niezapomniane atrakcje dla osób w każdym wieku, zapewniając nieustanne emocje i radość.

Zapraszamy do odkrycia bogatej gamy rozrywek, które mamy do zaoferowania. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu przygotowaliśmy park linowy o różnych trasach trudności, które zapewnią wyzwanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Boisko multifunkcyjne zachęca do rywalizacji w różnych dyscyplinach sportowych, podczas gdy kręgielnia plenerowa gwarantuje niezapomniane chwile rywalizacji i zabawy wśród przyjaciół.

Dla odważnych posiadamy trampoliny Eurobungee oraz giga szachy, które zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. Dla najmłodszych czeka strefa dmuchańców i łódeczki na wodzie, gdzie mogą cieszyć się bezpieczną zabawą pod bacznym okiem naszego personelu.

Ale to nie koniec naszej oferty! Wnętrze parku kryje wiele tajemniczych i pełnych ekscytujących przygód miejsc. Nasze sale zabaw, takie jak sala zakamarków, sportowa, sensoryczna czy urodzinowa, zapewniają nieograniczoną zabawę i kreatywność dla dzieci. Strefa malucha została specjalnie zaprojektowana z myślą o najmłodszych, aby mogły swobodnie eksplorować i rozwijać swoje umiejętności.

Nie można też zapomnieć o naszych innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak kule wodne i Knoocker - system interaktywnej rozrywki, który łączy aktywność fizyczną z wirtualną rzeczywistością, zapewniając niepowtarzalne doświadczenia.

Amazing Park to nie tylko miejsce zabawy, to także przestrzeń do tworzenia wspomnień i budowania więzi rodzinnych. Czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę, abyście mogli razem odkryć wszystkie nasze atrakcje i stworzyć wspólne niezapomniane chwile!

Artykuły

Park linowy, zabawa na powietrzu i sala zabaw - poznaj Amazing Park!
Park linowy, zabawa na powietrzu i sala zabaw - poznaj Amazing Park!
Amazing Park to miejsce, które warto odwiedzić, by spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu i korzystać z licznych atrakcji dla całej rodziny. Zobacz!

Kontakt

Kontakt Amazing Park Sp. z o.o.

Amazing Park Sp. z o.o., Wołomin

Opinie (0)

Opinie o firmie Amazing Park Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.