Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1180371364
REGON: 010929403
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Od lat działamy na rynku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz szerokie grono zadowol...
Alfa Audit & Advisory to spółka audytorska wpisana pod numerem 3811 na listę Krajowej Rady Biegłych...
Warszawa, Karmelicka 19 lok. 150
Specjalizujemy się w usługach w zakresie rachunkowości, zapewniamy Państwu nasze profesjonalne dora...
Warszawa, Górczewska 27/35 lok. 33
Oferuję Państwu swoje usługi księgowe, zarówno dla małych jak i średnich firm. Działam w sposób mob...

O firmie

Siedziba naszego biura księgowego Am-Mix znajduje się w Warszawie. Działalność na lokalnym rynku rozpoczęliśmy w 2014 roku, bazując na bogatym doświadczeniu w branży. Służymy pomocą we wszelkiego rodzaju kwestiach podatkowych.

Oferta

Prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz fachowej pomocy w sprawach związanych z księgowością? Trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy zgranym zespołem specjalizującym się w kompleksowym prowadzeniu rachunkowości. Ofertę dostosowujemy do indywidualnych wymagań.

W ramach usług księgowych zajmujemy się prowadzeniem ryczałtu, księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie kadr i płac. Służymy pomocą w sporządzaniu listy płac i umów. Prowadzimy kartoteki pracownicze i rozliczamy się z ZUS i US.

Reprezentujemy interesy klientów przed organami podatkowymi. Pomagamy w załatwieniu formalności niezbędnych do założenia własnej działalności gospodarczej. Doradzamy również w kwestiach wyboru optymalnej formy opodatkowania. Istnieje możliwość doradztwa telefonicznego. Z klientami kontaktujemy się także za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zapraszamy do kontaktu.


Kontakt

Kontakt Am-Mix

Am-Mix, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Am-Mix