Spawanie blachy, metalu i aluminium
Spawanie blachy, metalu i aluminium, Aluspaw Spawalnictwo Aluminium Piotr Górka, Gorzyczki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6471824790
REGON: 241195184
Rok założenia:
2009

O firmie

Firma Aluspaw została założona przez Piotra Górkę. Nasza siedziba znajduje się w Gorzyczkach, w województwie śląskim. Zajmujemy się spawaniem konstrukcji, a działamy od 2011 roku.

Oferta

Spawanie, zgrzewanie oraz lutowanie - procesy, dzięki którym można w trwały sposób łączyć ze sobą metale oraz ich stopy. Usługi niezbędne w niemal każdej branży, od budownictwa, po produkcję stelaży meblowych, motoryzację, lotnictwo, a także przemysł morski. Spawacze uczestniczą w montażu wielkopowierzchniowych konstrukcji, ale również podejmują się realizacji jednostkowych zleceń od Klientów prywatnych. Najczęściej produkują dla nich bramy, ogrodzenia i balustrady oraz inne elementy wykończeniowe posesji.

Dostępne urządzenia spawalnicze umożliwiają specjalistom na łączenie ze sobą najróżniejszych materiałów, nawet tych nietypowych. Najczęściej wykorzystuje się wciąż elektrody spawalnicze, a także gazy, które pozwalają na podgrzanie i stopienie tworzyw.

Założona przez nas firma Aluspaw korzysta z metody spawalniczej MIG i TIG oraz z nowoczesnej technologii spawania pulsem. W ten sposób realizujemy zlecenia na:
 • spawanie metali kolorowych,
 • spawanie stopów aluminium,
 • spawanie stali nierdzewnej,
 • spawanie stali niestopowej,
 • spawanie konstrukcji stalowych,
 • spawanie blach,
 • gięcie łuków,
 • spawanie witryn z aluminium,
 • spawanie rur,
 • spawanie do lusterka.
Stosując urządzenia do spawania z podwójnym pulsem, jesteśmy w stanie uzyskać naprawdę wysoką jakość spoin w krótkim czasie. Wykorzystanie tej technologii przekłada się nie tylko na wygląd samej konstrukcji, ale także na niższe koszty całego procesu.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które realizujemy w naszej pracowni, albo w siedzibie Klienta - firma Aluspaw z Gorzyczek.

Artykuły

Specjaliści od trwałego łączenia metali — Aluspaw Spawalnictwo Aluminium Piotr Górka
Specjaliści od trwałego łączenia metali — Aluspaw Spawalnictwo Aluminium Piotr Górka
Nowoczesne technologie spawalnicze wykorzystywane przez firmę Aluspaw Spawalnictwo Aluminium Piotr Górka umożliwiają tworzenie jakościowych połączeń.

Wideo

Kontakt

Kontakt Aluspaw Spawalnictwo Aluminium Piotr Górka

Aluspaw Spawalnictwo Aluminium Piotr Górka, Gorzyczki

Aktualności

 • spawalnictwo

  02.11.2023

  Aluspaw z Gorzyczek to firma, która zajmuje się spawaniem metali kolorowych, takich jak miedź, mosiądz, aluminium i stal. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki czemu realizacja zleceń odbywa się profesjonalnie i terminowo. Podczas realizacji zadań dbamy precyzję i estetykę. Zapraszamy do kontaktu.

 • spawalnictwo

  25.09.2023

  Spawanie stopów aluminium jest zadaniem wymagającym wiedzy i doświadczenia. Najmniejszy błąd może spowodować zawalenie się całej konstrukcji, dlatego najlepiej pozostawić tę pracę w rękach profesjonalisty. W firmie Aluspaw z Gorzyc mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego gwarantujemy wysoką jakość naszych prac i terminową realizację zleceń.

 • spawalnictwo

  24.07.2023

  Spawanie stali nierdzewnej to proces, który wymaga dużej precyzji i dbałości o szczegóły. Usługa ta jest jednak niezbędna wielu branżach, dlatego ważne jest, aby wybrać firmę, która się na tym znam i wykona zadanie doskonale. W Aluspaw mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego gwarantujemy profesjonalizm i terminowość. Zapraszamy do współpracy!

 • spawalnictwo

  13.05.2023

  Stopy aluminium wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym, a także przy budowie budynków i mostów. Ich spawanie nie jest łatwym zadaniem, dlatego jeśli potrzebują Państwo takich usług, warto skontaktować się z firmą Aluspaw z Gorzyc. Od lat zajmujemy się spawaniem profili aluminiowych i balustrad. Gwarantujemy wysoką jakość usług i spełnienie wszystkich oczekiwań.

 • spawalnictwo

  12.03.2023

  Aluspaw z Gorzyczek to firma zajmująca się spawaniem metali kolorowych. Możemy wykonać spawanie aluminium, miedzi i brązu. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie, dzięki czemu zapewniamy wysokiej jakości efekt. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie (2)

Opinie o firmie Aluspaw Spawalnictwo Aluminium Piotr Górka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Hubert
Hubert
5.0
23.05.2022
Firma Aluspaw podjęła się wykonania dla nas witryny o określonych wymiarach. Potwierdzamy, że konstrukcja jest bardzo estetyczna i wykonana zgodnie z nadesłanym projektem.
Igor
Igor
5.0
16.03.2022
Serdecznie polecam usługi firmy Aluspaw, która w terminie zespawała dla nas nasze rury zakładowe zgodnie z obowiązującą normą jakości spoin. Fachowcy dysponowali potrzebnymi urządzeniami i wiedzieli jak bezpiecznie wykonać usługę.