Oferujemy liczne usługi detektywistyczne
Oferujemy liczne usługi detektywistyczne, Altor Sp. z o.o. Sp.k., Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522655106
REGON: 38292728700000
KRS: 0000779002
Rok założenia:
2019

O firmie

Altor to firma, której podstawową działalnością jest detektywistyka. Jesteśmy profesjonalnym biurem detektywistycznym w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Dodatkowo zajmujemy się rachunkowością. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego przedsiębiorstwa.

Oferta

Jesteśmy młodym, pełnym energii zespołem, który zajmuje się wykonywaniem zleceń związanych z usługami detektywistycznymi. Pomimo niedługiej obecności na rynku udało nam się szybko zdobyć uznanie wielu klientów. Wszystkie proponowane usługi wykonujemy rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Specyfika naszej pracy wymaga nie tylko umiejętności, ale i specjalistycznej wiedzy.

Zatrudniamy profesjonalnych detektywów, którzy, kierowani doświadczeniem, z pewnością doprowadzą każdą sprawę do końca. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, co umożliwia nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zleceń.

Oferujemy:
  • działania windykacyjne,
  • poszukiwania osób,
  • sprawdzanie podsłuchów,
  • audyt bezpieczeństwa.
W zakresie naszych obowiązków jest również ochrona obiektów lub ochrona osobista. Zajmujemy się również ochroną dzieci. Uzupełnieniem oferty firmy Altor jest doradztwo podatkowe i gospodarcze.

Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, korzystne ceny i pomoc na każdym kroku. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Gwarantujemy skuteczną pomoc i bezproblemową współpracę.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu umówienia spotkania.

Zapraszamy!

Artykuły

Jak wygląda opodatkowanie umów cywilnoprawnych?
Jak wygląda opodatkowanie umów cywilnoprawnych?
Opodatkowanie umów cywilnoprawnych zależy od wysokości kwoty wynagrodzenia w nich określonej. W dokonaniu właściwego wyboru pomoże nam doradztwo podatkowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Altor Sp. z o.o. Sp.k.

Altor Sp. z o.o. Sp.k., Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Altor Sp. z o.o. Sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
10.11.2019
Zdecydowanie polecam usługi firmy Altor. Agencja działa skutecznie i dyskretnie, co chyba najważniejsze w detektywistyce. Jak dla mnie super.