Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 19:00
Wt.
10:00 - 19:00
Śr.
10:00 - 19:00
Cz.
10:00 - 19:00
Pt.
10:00 - 19:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5732758963
REGON: 241084148
Rok założenia:
2008
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Optycy, Alpha Optymed s.c., Częstochowa Alpha Optymed to salon optyczny znajdujący się w Częstochowie. Działa od 2008 roku jako miejsce, gdzie osoby w każdym wieku diagnozowane są pod kątem wad wzroku. Ponadto otrzymują tutaj odpowiednie do korygowania problemów z widzeniem akcesoria optyczne.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Alpha Optymed wyróżnia się na tle konkurencji wieloletnią działalnością, wykwalifikowanym zespołem specjalistów oraz konkurencyjnymi cenami. Ponadto w salonie dostępne są sprawdzone rozwiązania renomowanych marek oraz najnowsze osiągnięcia z zakresu optyki. Dzięki temu tak chętnie odwiedzają go dorośli, w tym rodzice z dziećmi.

Jakie badania okulistyczne wykonywane są w salonie Alpha Optymed w Częstochowie?
Badania okulistyczne wykonywane w częstochowskim salonie optycznym Alpha Optymed to m.in. badania komputerowe dna oka. Wykonywana jest też przez okulistów diagnostyka pod kątem takich problemów z widzeniem jak:
  • jaskra,
  • zaćma,
  • krótkowzroczność,
  • nadwzroczność,
  • astygmatyzm.
Badaniom poddawani są zarówno dorośli, jak i dzieci.

Jakie artykuły optyczne dobierane są klientom Alpha Optymed?
Artykuły optyczne dobierane klientom salonu optycznego Alpha Optymed to okulary i soczewki kontaktowe. Okulary składają się z korygujących wady wzroku szkieł i modnych oprawek. Z ich pomocą możliwa jest profilaktyka nadwzroczności, krótkowzroczności i astygmatyzmu. Dostępne są okulary do czytania, okulary do pracy przed komputerem, okulary z antyrefleksem i okulary dwuogniskowe. Ponadto w sprzedaży są okulary ochronne.

W salonie można także naprawić uszkodzone okulary.

W przypadku soczewek oferta obejmuje m.in. rozwiązania znanej marki Johnson, takie jak soczewki jednodniowe i dwudniowe.

Jakie akcesoria optyczne można kupić w salonie Alpha Optymed?
Akcesoria optyczne, jakie można kupić w salonie Alpha Optymed to przede wszystkim płyn do soczewek kontaktowych. Ponadto w sprzedaży znajdują się lupy, które używane są do powiększania liter podczas czytania lub oglądania zdjęć, map i obrazów.

Więcej informacji związanych z salonem optycznym Alpha Optymed można otrzymać dzwoniąc pod podany numer telefonu albo pisząc na adres e-mailowy.

Artykuły

Badanie dna oka
Badanie dna oka
Badanie dna oka, jako podstawowe badanie narządu wzroku pozwoli szybko wykryć początki niebezpiecznych chorób!

Wideo

Kontakt

Kontakt Alpha Optymed s.c.

Alpha Optymed s.c., Częstochowa

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Alpha Optymed s.c.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Dariusz
Dariusz
5.0
20.05.2020
Polecam z pełnym przekonaniem! Świetny optyk!
Filip
Filip
5.0
26.03.2020
Odwiedziłem ich ostatnio bo znajomy mi polecił. Nie mylił się, rzadko zdarzają się tacy profesjonaliści, którzy jednocześnie nie biorą kosmicznych kwot.
Jacek
Jacek
4.0
12.01.2020
Godny polecenia salon optyczny! Pierwszy raz w życiu mam dokładnie takie okulary, jakie zawsze chciałam.
Dominik
Dominik
5.0
03.11.2019
Warto ich przynajmniej raz odwiedzić. Bardzo zaangażowany oraz doświadczony personel, posiadający odpowiednią wiedzę i umiejący dobrać wszystko pod klienta. Dla mnie 10/10!
Anita
Anita
5.0
01.09.2019
Proponują niezwykle korzystne ceny za wszystkie swoje produkty i usługi.
Izka
Izka
5.0
19.07.2019
Trafiłam na ten salon zupełnym przypadkiem, ale to był jeden z tych bardzo pozytywnych przypadków. Dzięki temu w końcu zrozumiałam co to znaczy dobry optyk. Polecam!