Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6451562192
REGON: 277850583
Rok założenia:
2002
Branża:

Polecane oferty

Oferujemy wyroby z tworzyw sztucznych. W firmie Drewplast wykonujemy artykuły dla budownictwa i prz...
Specjalizujemy się w świadczeniu usług zgrzewania rur. Wieloletnie doświadczenie naszych pracownikó...
Głównym przedmiotem działalności firmy Zygmunta Jędrzejczyka jest świadczenie usług z zakresu sprze...

O firmie

Siedziba firmy Alpex znajduje się w Tarnowskich Górach, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe zajmuje się dostarczaniem rur. Działa w branży od 2002 roku.

Oferta

Alpex ma ogromne doświadczenie w budowie rurociągów, dlatego dostarcza klientom najlepsze jakościowo materiały i to w konkurencyjnych cenach. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży rur przeznaczonych do wykonywania sieci ciepłowniczych, nazywanych też rurami preizolowanymi. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się rury pojedyncze i podwójne o różnej długości i średnicy, wykonane ze stali czarnej, ocynkowanej i tworzyw sztucznych. Odpowiednia wytrzymałość i izolacja sprawiają, że rury nadają się do budowy rurociągów parowych, sieci cyrkulacyjnych, instalacji wody lodowej, a także systemów dostarczających żrące kwasy, ługi i odczynniki chemiczne. Specjalistycznym rozwiązaniem są także rury i kształtki do budowy instalacji ogrzewających płyty boisk sportowych. W ofercie firmy znajdują się również rozwiązania idealne do budowy kanalizacji i wodociągów, takie jak:
  • rury do budowy sieci ciśnieniowych
  • rury do wody pitnej
  • rury do wody przemysłowej
  • rury do ścieków przemysłowych
  • rury do ścieków komunalnych
Ważnym punktem w firmowej ofercie Alpex są ponadto otuliny. Wykonane z poliuretanu nadają się do osłaniania rurociągów zewnętrznych i wewnętrznych. W tym drugim przypadku można je wzmocnić blachą stalową i aluminiową, papą lub folią termozgrzewalną. Instalacje nagrzewające się powyżej 140 stopni osłaniane są wełną mineralną i szklaną. Montaż izolacji i całych rurociągów również leży w zakresie realizowanych przez firmę usług. Tak samo jak usuwanie awarii i sprawdzanie instalacji alarmowych. Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksową obsługą projektową inwestycji poczynając od analiz, przez projektowanie, aż po realizację.

Więcej informacji o firmie Alpex i dokładny opis sprzedawanych materiałów znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu i innych usług można się kontaktować telefonicznie oraz mailowo.

Kontakt

Kontakt Alpex

Alpex, Tarnowskie Góry

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Alpex