Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6381588771
REGON: 243207649
Rok założenia:
2013

Polecane oferty

Nasze obowiązki w przedsiębiorstwie Rel-Bud oparte są na kompleksowych usługach geodezyjnych. Funkc...
Specjalizujemy się w usługach z zakresu geodezji i kartografii. 28 lat doświadczenie sprawiło, że d...
Geoluk to zespół dynamicznych i wykwalifikowanych geodetów, którzy od wielu lat spełniają oczekiwan...
Od początku działalności firma Excentr świadczy kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne. Kli...

O firmie

Nazywam się Aleksandra Rejowicz i jestem doświadczonym oraz wysoko wykwalifikowanym geodetą. Od wielu lat prowadzę własne biuro geodezyjne All-Maps, które mieści się w stolicy małopolski, Krakowie. Moje bogate doświadczenie zawodowe jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

Oferta

Moje biuro All-Maps powstało z pasji do geodezji. Połączenie wieloletnich zainteresowań z pracą przekłada się na rzetelność i jakość moich usług. Do każdego zlecenia podchodzę w indywidualny sposób zapewniając kompleksową obsługę. Klienci mogą liczyć z mojej strony na fachowe doradztwo oraz pełną dyspozycyjność. Jako wykwalifikowany specjalista z branży, w profesjonalny sposób zajmuję się podziałem nieruchomości oraz tyczeniem budynków. Wykonuję również dokładne pomiary elewacji budynków, a także powierzchni hal. Posiadam również uprawnienia umożliwiające mi tyczenie sieci uzbrojenia terenu, jak również sporządzania map sytuacyjno-wysokościowych.

Zakres świadczonych przeze mnie usług obejmuje też obsługę inwestycji budowlanych i drogowych, przeprowadzanie podziałów gruntów, sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości oraz wykonanie pomiarów wodociągów. Zajmuję się również przeprowadzaniem inwentaryzacji powykonawczych, ewidencją gruntów i wykonaniem bilansów mas ziemnych. Dodatkowo moje kompetencje obejmują badanie przemieszczeń budynków.

Moja praca to niezbędna skrupulatność dlatego wykorzystuję najnowocześniejsze urządzenia pozwalające na wykonanie dokładnych pomiarów, a co za tym idzie solidną realizację powierzonych zleceń. Cenię sobie czas własny i moich Klientów co sprawia, że zawsze trzymam się ustalonych terminów. Jeśli szukają Państwo solidnego geodety, który poważnie i z pełnym zaangażowaniem traktuje powierzone mu zadania to moja oferta jest godna polecenia.

Serdecznie zapraszam do rozpoczęcia współpracy z moim biurem geodezyjnym.

Kontakt

Kontakt All-Maps Aleksandra Rejowicz

All-Maps Aleksandra Rejowicz, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie All-Maps Aleksandra Rejowicz