Z nami zdobędziesz upragnione prawo jazdy
Z nami zdobędziesz upragnione prawo jazdy, Alien Nauka Jazdy, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512543357
REGON: 812357363
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Alien znajduje się w Szczecinie, a właścicielką szkoły nauki jazdy jest Emilia Taraszkiewicz-Michalska. Prowadzimy działalność od 2011 roku. Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem osób planujących zdanie egzaminu na prawo jazdy.

Oferta

Nasza szkoła jazdy Alien to miejsce, w którym kształcimy przyszłych kierowców. W szkole jazdy organizujemy kursy na prawo jazdy wielu kategorii. Nasi instruktorzy dopasują tempo do możliwości kursantów. Prowadzimy nowoczesną szkołę, której celem oprócz wysokiej zdawalności państwowych egzaminów, jest również komfort i satysfakcja klientów. Prowadzimy przyjazną dla klientów szkołę z zasadami.

Naukę jazdy kategorii A prowadzimy na sprzęcie marki Yamaha, a prawa jazdy kategorii B samochodami marki Hyundai i20. Oferujemy miłą atmosferę i wyrozumiałość, ponieważ wiemy, jak stresujący potrafi być egzamin. Nasi instruktorzy dokładnie wytłumaczą wszystkie zasady oraz przepisy prawa jazdy. Tylko profesjonalne nauczanie może zapewnić bezpieczną jazdę na drodze i przygotowanie do egzaminów po których można uzyskać:
  • prawo jazdy kategorii A
  • prawo jazdy kategorii A1
  • prawo jazdy kategorii A2
  • prawo jazdy kategorii B
Prowadzimy kursy doszkalające na prawo jazdy. Ważne są dla nas zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Kursanci mogą wykupić także jazdy dodatkowe.

Oferujemy płatność za kurs w ratach, a także liczne zniżki, np. dla uczących się osób. Nasza oferta obejmuje kurs teoretyczny i praktyczny. Posiadamy nowoczesną salę, wyposażoną w multimedialny sprzęt do nauki, dzięki czemu wiedza zdobywana jest w skuteczny sposób. Organizujemy kurs antystresowy przed głównym egzaminem, który przygotuje do opanowania nerwów podczas zdawania.

Gwarantujemy wysoką zdawalność oraz atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Alien Nauka Jazdy

Alien Nauka Jazdy, Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie Alien Nauka Jazdy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ernest
Ernest
5.0
15.09.2020
Bardzo dobrze przeprowadzony kurs na prawo jazdy. Robiłem u nich prawko na motocykl. Maja dobry sprzęt. Instruktor zna się na swojej pracy, jest miły dla kursanta i wymagający. Co skutkowało zdanym egzaminem za pierwszym razu
Jasiek
Jasiek
5.0
16.07.2020
Robiłem u nich dwa kurs na kat A i na kat B. Za każdym razem bardzo mi się podobało podejście obsługi i instruktorów do kursanta. Są elastyczni jeżeli chodzi o terminy. Instruktorzy bardzo dobrze szkolą. Efekt - egzaminy zdane. polecam
Kasia
Kasia
5.0
05.03.2020
Szkoła pierwsza klasa. Pracują tam profesjonaliści i instruktorzy z powołaniem. Robiłam u nich kurs na samochód i było super. Bez stresu i nerwów. Wszystko spokojnie wytłumaczone i pokazane. Nawet jak mi się zdarzał jakiś błąd to instruktor odpowiednio tłumaczył co i jak Na wiosnę idę do nich robić kurs na motocykl