Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji
Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji, Alicja Zalewska Zakład Projektowo-Usługowy, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8951036473
REGON: 930220256
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Zakład Projektowo-Usługowy znajduje się we Wrocławiu. Działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług projektowych. Właścicielką jest Alicja Zalewska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu projektowania. Posiadamy 26-letne doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje sporządzanie projektów, ocenianie i badanie stanu technicznego, sporządzanie projektów instalacji sanitarnych, projektowanie sieci i instalacji sanitarnych, sporządzanie projektów sieci gazowych, a także projektowanie sieci wodociągowych.

Dodatkowo przygotowujemy dokumentację projektową, która jest podstawą prowadzenia prac dla firm wykonawczych. Wszystkie realizacje są objęte projektowym nadzorem autorskim, w tym wprowadzaniem korekt wynikających ze zmian założeń i uwarunkowań w trakcie prac budowlanych. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o których pamiętamy podczas przygotowywania projektów. Śledzenie modyfikacji i wykładni przepisów jest dla nas niezbędnym warunkiem do sprawnego i fachowego przygotowania projektów.

Korzystamy również z aktualnych map terenów i projektów architektonicznych. Kluczowe są dla nas uzgodnienia z inwestorem, gdyż każdy projekt oprócz spełnienia wymagań technicznych i formalnych, musi być zgodny z oczekiwaniami klienta.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy.

Artykuły

Komu zlecić zaprojektowanie instalacji sanitarnych?
Komu zlecić zaprojektowanie instalacji sanitarnych?
Chcąc rozpocząć budowę domu, powinniśmy zatrudnić do tego ekspertów, którzy wykonają usługi na najwyższym poziomie. Komu zlecić projekt instalacji sanitarnych?

Wideo

Kontakt

Kontakt Alicja Zalewska Zakład Projektowo-Usługowy

Alicja Zalewska Zakład Projektowo-Usługowy, Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Alicja Zalewska Zakład Projektowo-Usługowy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Roksana
Roksana
5.0
03.09.2019
Jestem zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Mają odpowiedni sprzęt i ogromne doświadczenie.
Adrian
Adrian
5.0
22.07.2019
Usługi projektowe na wysokim poziomie. Widać, że pracownicy znają się na tym co robią. Polecam serdecznie.