Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7541023944
REGON: 531595976
Rok założenia:
1999

O firmie

Nazywam się Alicja Piątkowska-Pawlica i jestem lekarzem ginekologiem. Siedziba mojego gabinetu zlokalizowana jest w Opolu. Moje specjalizacje to nie tylko ginekologia, ale również położnictwo. W branży medycznej działam nieustannie od 1999 roku.

Oferta

Niezależnie od wieku pacjentki zawsze staram się, by każda z Pań czuła się komfortowo. Rozumiem, że diagnostyka ginekologiczna może być nieprzyjemna, dlatego wprowadzam miłą i swobodną atmosferę. Wiem jak zająć się pacjentką, która na wizycie ginekologicznej jest po raz pierwszy. Gwarantuję kompleksową pomoc oraz skuteczne wyleczenie wszelkich nieprawidłowości.

Moja oferta obejmuje:
  • wykonywanie badań ginekologicznych,
  • wykonywanie badań USG,
  • diagnostyka schorzeń ginekologicznych,
  • leczenie schorzeń ginekologicznych.
Opiekuję się również kobietami ciężarnymi. Dobrze poprowadzę każdą przyszłą matkę do porodu. Moje pacjentki wiedzą, że daje wsparcie i pomogę w każdej sytuacji. Na bieżąco przeprowadzam stosowne badania i informuję o każdym aspekcie przyszłą mamę. Specjalizacja w zakresie położnictwa pozwoliła mi na nabycie cennego doświadczenia i nauczenie się, jakiego podejścia potrzebują kobiety w ciąży.

Mój gabinet wyposażony został w profesjonalny i nowoczesny sprzęt, który pozwala mi na uzyskanie prawidłowych wyników, co jest niezbędne do wdrążenia odpowiedniego leczenia. Pomagam również w doborze najlepszej metody antykoncepcyjnej. Moim pacjentkom oferuję tabletki, wkładki i inne metody. Sumiennie i wnikliwie wyjaśnię wszystkie za i przeciw każdej metody i przeprowadzę pacjentkę przez cały proces, pomagając w dokonaniu świadomego wyboru.

Gabinet ginekologiczny Alicji Piątkowskiej-Pawlickiej to delikatność, profesjonalizm oraz poufność.

Kontakt

Kontakt Alicja Piątkowska-Pawlica lek. med. Prywatny specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy

Alicja Piątkowska-Pawlica lek. med. Prywatny specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy, Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Alicja Piątkowska-Pawlica lek. med. Prywatny specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy