Prywatna praktyka lekarska
Prywatna praktyka lekarska, Alicja Lipkowska-Zagrajek lek. med. otolaryngolog, pediatra, Lębork

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8411337610
REGON: 770811216
Rok założenia:
1995

O firmie

Siedziba prywatnej praktyki lekarskiej lek. med. Alicji Lipkowskiej-Zagrajek mieści się w Lęborku, w województwie pomorskim. Posiadamy blisko 30-letnie doświadczenie w opiece medycznej nad Pacjentami.

Oferta

W naszym gabinecie obsługujemy Pacjentów w zakresie opieki pediatrycznej i laryngologicznej. Wykonujemy szereg badań diagnostycznych prowadzących do efektywnego leczenia chorób głowy i szyi, w tym uszu, nosa, gardła oraz krtani. Leczymy również Pacjentów cierpiących na problemy z zatokami. Wykonujemy zabiegi endoskopowe zatok przynosowych. Podejmujemy się leczenia często pojawiającego się problemu chrapania czy zapalenia języka.

Każdy z Pacjentów pojawiających się w naszym gabinecie ma zapewnioną profesjonalną pomoc medyczną. Co więcej, do każdego podchodzimy indywidualnie i z należytym szacunkiem. Osoby cierpiące nawet na najbardziej skomplikowane przypadki mogą także liczyć na nasz profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia gabinetu.

Kontakt

Kontakt Alicja Lipkowska-Zagrajek lek. med. otolaryngolog, pediatra

Alicja Lipkowska-Zagrajek lek. med. otolaryngolog, pediatra, Lębork

Opinie (1)

Opinie o firmie Alicja Lipkowska-Zagrajek lek. med. otolaryngolog, pediatra


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Marlena
Marlena
1.0
14.10.2018
Pani doktor leczyla męża przez ponad rok na zapalenie zatok. Kłuła , ściągała ropę i przepisywała leki. Wydaliśmy mnóstwo pieniędzy na to pseudo leczenie. Po roku pani w aptece w Anglii powiedziała nam ze to nie jest możliwe aby to były zatoki. Wtedy zaczęliśmy wątpić i okazało się ze mąż jest uczulony na stary , długo zalegający kurz w którym wtedy pracował. Od razu zmienił pracę i "" zapalenie zatok "" przeszło i nigdy nie wróciło. Leczenie objawów tak jak u większości lekarzy , mam wrażenie nastawionych bardziej na dochód. Aptekarka lepiej się znała. Nie polecam