Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8311009183

Polecane oferty

Leczymy takie dolegliwości jak: astma oskrzelowa, nieżyty nosa, pyłkowica, pokrzywka, wypryski, prz...

O firmie

Firma "Alergomed. NZOZ" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8311009183.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Pabianice w województwie łódzkim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Kościuszki 17 lok. 3. Korespondencyjny kod pocztowy to: 90-001 Pabianice. Kompletne współrzędne GPS to: 51.66258N, 19.35245E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: recepcja@alergomed.pl. Przedsiębiorstwo "Alergomed. NZOZ" działa od lat w branży Alergolodzy.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 42 227 31 27.

Kontakt

Kontakt Alergomed. NZOZ

Alergomed. NZOZ, Pabianice

Opinie (1)

Opinie o firmie Alergomed. NZOZ

Średnia ocen

1,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1,0
08.08.2013
Dr Czarnecka - lekarz bardzo słaby, jeśli nie powiedzieć, że koszmarny. Co wizyta pyta się o to samo, jakby się było u niej po raz pierwszy. Nie jest słowa, umawia się na wizytę, po odbiór testów w stronę alergii (zaznaczę, że dla 9 miesięcznego dziecka) po czym ich nie ma bo nie miała czasu (za dużo pacjentów). Dopiero kiedy poprosiłam o skierowanie na zdjęcie RTG i wyszło, że dziecko ma stan zapalny, choć nie słychać zmian w płucach, stwierdziła, że może dajmy antybiotyk bo nie wie co mu jest. Naprawdę nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!