Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6342230054
REGON: 273550950
Rok założenia:
2004

Polecane oferty

Do mojego gabinetu alergologicznego zgłaszają się zarówno dzieci, jak i dorośli. Zajmuję się rozpoz...
Gabinet alergologiczny Jarosława Petryszyna w Łukowie powstał z myślą o rozpoznawaniu oraz leczeniu...
Alergolog Janusz Zakrzewski przyjmuje w swoim gabinecie zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W pier...
W mojej poradni alergologicznej przyjmuję zarówno dzieci, jak i dorosłych. Specjalizuję się w diagn...

O firmie

Nasza poradnia Alergo-Med ma swoją siedzibę w Warszawie. Alergiami zajmujemy się od ponad piętnastu lat. Świadczymy kompleksową opiekę nad dorosłymi i dziećmi, którzy cierpią na dokuczliwą alergię. Naszą siłą jest kadra medyczna, która do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Niewątpliwie naszym mottem jest leczenie alergii i chorób jej towarzyszących w sposób profesjonalny.

Oferta

Zatrudniamy dociekliwych i niezwykle zaangażowanych w pracę lekarzy. Nasza kadra medyczna to eksperci w leczeniu zarówno astmy u dzieci i dorosłych, jak i nieżytów nosa - nie tylko alergicznych, lecz także zapalenia zatok, polipów nosa oraz alergii na leki. Zajmujemy się pokrzywką i alergiami pokarmowymi. Ponadto współpracujemy z doświadczonymi pielęgniarkami.

Nasi lekarze:
Prof. Bolesław Samoliński
Prof. Marek Kulus
Prof. Jerzy Kruszewski
Lek. med. Pediatra alergolog Anna Nowicka
Laryngolog doc Tomasz Gotlieb


W zakresie naszych usług znajduje się wykonywanie testów skórnych, które są podstawowym badaniem w diagnostyce alergii. Ponadto specjalizujemy się w wykonywaniu testów kontaktowych, znajdujących szerokie zastosowanie w diagnostyce alergii kontaktowych, szczególnie w wypryskach kontaktowych.
W naszej placówce można wykonać szeroki zakres badań laboratoryjnych z krwi. Pobieramy krew na wybrane alergeny wziewne całoroczne i sezonowe, alergeny pokarmowe. Wykonujemy badania alergenów z krwi pojedynczo lub w panelach.
Szczególnie zapraszamy na szczepienia odczulające, które polegają na podawaniu osobie uczulonej stopniowo wzrastających, potem podtrzymujących dawek szczepionki zawierającej alergen, na który pacjent jest uczulony.

Nasi lekarze specjaliści wykonują także badania z dziedziny diagnostyki laryngologicznej. Specjalizują się w leczeniu chorób nosa, uszu, gardła i krtani u dorosłych i dzieci.

Ponadto w naszej poradni można wykonać badanie spirometrii, które jest najważniejszym z badań czynnościowych układu oddechowego.
Wykonujemy szczepienia ochronne przeciw chorobom zakaźnym np. przeciw grypie czy przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B.

Ofertę kierujemy do pacjentów prywatnych oraz korzystających z firm ubezpieczeniowych i NFZ. Szukasz pomocy wykwalifikowanego alergologa dla siebie lub swojej pociechy? Przyjdź do naszego gabinetu i skorzystaj z naszej wiedzy i umiejętności.

Kontakt

Kontakt Alergo-Med. Warszawskie Centrum Alergologii

Alergo-Med. Warszawskie Centrum Alergologii, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Alergo-Med. Warszawskie Centrum Alergologii