Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1132124745
REGON: 014956638
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Do mojego gabinetu alergologicznego zgłaszają się zarówno dzieci, jak i dorośli. Zajmuję się rozpoz...
Gabinet alergologiczny Jarosława Petryszyna w Łukowie powstał z myślą o rozpoznawaniu oraz leczeniu...
Alergolog Janusz Zakrzewski przyjmuje w swoim gabinecie zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. W pier...
W mojej poradni alergologicznej przyjmuję zarówno dzieci, jak i dorosłych. Specjalizuję się w diagn...

O firmie

Alergia Medica to gabinet medycyny bioinformatycznej, który mieści się w Warszawie. Prowadzimy działalność od 1999 roku.

Oferta

Mamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu różnego typu alergii i chorób uczuleniowych. Nasza klinika wyposażona jest także w wiele innych specjalistycznych gabinetów. Wraz z rozwojem technologii możemy wprowadzać nowe - bezbolesne i bezinwazyjne - metody leczenia. Dzięki temu dziś możemy skutecznie diagnozować i leczyć alergie, katar sienny, astmę i inne choroby układu oddechowego, choroby skóry paznokci i włosów czy grzybice narządowe.

Skutecznie radzimy sobie także z schorzeniami przewodu pokarmowego oraz zaburzeniami przemiany materii. Prowadzimy także leczenie chorób serca i układu krążeniowego. Odwiedzają nas również pacjencie z zburzeniami hormonalnymi. Zajmujemy się zespołami bólowymi: głowy, kręgosłupa, ischias oraz chorobami reumatycznymi. Pomagamy też w problemach z układem moczowym.

Zajmujemy się także problemami psychofizycznymi. Leczymy nałogi, stany przewlekłego zmęczenia, depresje i nerwice. Pomagamy dzieciom i młodzieży w problemach w nauce, zaburzeniach koncentracji, pamięci oraz w opanowaniu tików nerwowych, jąkania i nerwic szkolnych.

Oferujemy także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zwalczamy cellulit oraz spowalniamy procesy starzenia się skóry.

Zbudowanie tak kompleksowej oferty było możliwe dzięki podjęciu współpracy z zespołem znakomitych lekarzy specjalistów, którzy do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie. Szukają przyczyny problemów, a następnie stopniowo i bezboleśnie starają się je rozwiązać.

Odwiedź naszą klinikę i zapomnij o problemach.

Kontakt

Kontakt Alergia Medica s.c.

Alergia Medica s.c., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Alergia Medica s.c.