Kompleksowe usługi projektowe
Kompleksowe usługi projektowe, Ale Chata Pracownia Architektoniczna Diana Zwierzchowska-Fordońska, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6581846999
REGON: 101112057
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Biuro projektowe Ale Chata powstało w 2011 roku. Siedziba znajduje się w Łodzi. Właścicielem jest Diana Zwierzchowska-Fordońska.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi projektowe. W naszej firmie zatrudniamy specjalistów. Są sumienni i odpowiedzialnie traktują powierzone im obowiązki. Pracownicy charakteryzują się wieloletnim doświadczeniem. Posiadają dużą wiedzę architektoniczną, którą wykorzystują podczas codziennej pracy.

W pracowni architektonicznej Ale Chata najważniejsze jest zadowolenie klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i wykonujemy je z należytą starannością. Posiadamy szeroki zakres usług. Wykonujemy adaptacje projektów gotowych, inwentaryzacje oraz aranżację wnętrz. Oprócz tego, nasza oferta zawiera projekty kolorystyki elewacji i świadectwa charakterystyki energetycznej.

Ponadto, zajmujemy się:
  • indywidualnymi projektami budowlanymi wielobranżowymi
  • indywidualnymi projektami wykonawczymi wielobranżowymi
  • informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
  • nadzorami autorskimi
Pozyskujemy wszelkie konieczne dokumenty formalno-prawne. Dostarczamy decyzje o warunkach zabudowy, warunki techniczne podłączenia do sieci infrastruktury technicznej oraz badania warunków gruntowo-wodnych.

Wykonujemy m. in. projekty budynków biurowych, handlowych oraz domów.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Jakie usługi jest w stanie zrealizować dobra pracownia architektoniczna?
Jakie usługi jest w stanie zrealizować dobra pracownia architektoniczna?
Dobra pracownia architektoniczna jest w stanie wykonać dla klienta indywidualny projekt budowlany lub wykonawczy, zajmie się też adaptacją projektu gotowego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ale Chata Pracownia Architektoniczna Diana Zwierzchowska-Fordońska

Ale Chata Pracownia Architektoniczna Diana Zwierzchowska-Fordońska, Łódź

Opinie (18)

Opinie o firmie Ale Chata Pracownia Architektoniczna Diana Zwierzchowska-Fordońska

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Tymoteusz
Tymoteusz
4.0
15.01.2020
Muszę pochwalić pracowników przedsiębiorstwa ale chata. Posiadają ogromną wiedzę i potrafią z niej korzystać. Mają świetne podejście do klienta. Widać, że pracują z pasją i zależy im na każdym kliencie.
Karol
Karol
5.0
17.11.2019
Korzystałem z usług tej firmy. Zajęli się aranżacją wnętrz w moim domu. Spisali się na medal! Ale Chata to firma, którą mogę każdemu polecić.
Norbi
Norbi
5.0
25.09.2019
Znam się trochę na architekturze i z całą pewnością mogę powiedzieć, że pracownia architektoniczna Ale Chata to jedno z najlepszych biur projektowych z jakimi miałem w życiu do czynienia. Wykonują projekty na bardzo wysokim poziomie!
Aneta
Aneta
5.0
23.07.2019
To biuro projektowe projektowało nowy budynek biurowy dla przedsiębiorstwa, w którym pracuję. Muszę powiedzieć, że wykonali kawał dobrej roboty! Budynek został zaprojektowany fachowy. Z racji pracy bywam tam codziennie i jestem pod wielkim wrażeniem.
Jarosław
Jarosław
5.0
12.05.2019
Zleciłem tej firmie zaprojektowanie domu jednorodzinnego. Jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy. Zlecenie zostało wykonane sprawnie i profesjonalnie. Dziś już cieszę się z nowego domu.
Hania
Hania
5.0
25.03.2019
Ale chata to pracownia architektoniczna na najwyższym poziome. Świadczą profesjonalne usługi projektowe.
Damian
Damian
5.0
01.02.2019
Super projekty. Tworzyli już projekty mojego domu, garażu oraz domku letniskowego. Wszystko profesjonalnie.
Renata
Renata
5.0
05.01.2019
Moje mieszkanie jest bardzo malutkie, dlatego długo szukałam kogoś, kto dobrze je zaaranżuje. Moje znajoma poleciła mi tę pracownię. Bez problemu poradzili sobie ze zleceniem.
Dorota
Dorota
5.0
26.12.2018
Projekt bardzo doprecyzowany. Został wykonany według wszystkich moich wytycznych. Polecam serdecznie.
Mirek
Mirek
5.0
04.11.2018
Faktycznie niepowtarzalne projekty. Ich praca mile mnie zaskoczyła.
Martyna
Martyna
5.0
16.10.2018
Nie mam żadnych zastrzeżeń do ich pracy. Naprawdę profesjonalna firma. Lepszego projektu domu piętrowego nie mogłam sobie wymarzyć. Polecam serdecznie.
Angela
Angela
5.0
04.09.2018
Kompleksowo zajmą się wszystkim. Większość pracowni architektonicznych tworzy projekt, a później kończy współpracę. Z tą jest zupełnie inaczej. Pomogą również w kwestii formalno-prawnej.
Ariel
Ariel
5.0
14.08.2018
Jak najbardziej polecam. Specjaliści w aranżacji wnętrz. Projekt został wykonany profesjonalnie, terminowo i dokładnie.
Daria
Daria
5.0
03.07.2018
Miła współpraca. Pracownicy są bardzo utalentowani. Umieją sprzedać swoje pomysły.
Tomek
Tomek
5.0
29.06.2018
Po latach moje mieszkanie było w coraz gorszym stanie. Rozpocząłem więc współpracę z tą pracownią, by wykonali dla mnie projekt remontu. Nie zawiedli mnie.
Bożena
Bożena
5.0
24.05.2018
Świetna pracownia architektoniczna. Pracują tam ludzie z niezwykłą wizją. Ich talent jest łatwo zauważalny. Świetnie radzą sobie z nawet najmniejszymi przestrzeniami.
Anna
Anna
5.0
28.04.2018
Aby zaoszczędzić parę groszy, postanowiliśmy zamieszkać z mamą mojego narzeczonego. Niestety po pewnym czasie czułam się nieswojo. Chciałam mieć w końcu własny dom, dlatego przekonałam mojego ukochanego. Zakupiliśmy działkę i zatrudniliśmy tę firmę. Pracownicy szybko przygotowali dla nas projekt. W końcu poczułam się wolna.
Maja
Maja
5.0
22.03.2018
Odkąd byłam mała, zawsze marzyłam o pięknym dwupiętrowym domu. Po ślubie zadecydowaliśmy razem z mężem, że zajmiemy się jego budową. Potrzebowaliśmy dokładny projekt, dlatego zgłosiliśmy się do tego biura. Teraz mamy piękny domek.