Przeżyj wspaniałą przygodę z naszym jedzeniem
Przeżyj wspaniałą przygodę z naszym jedzeniem, Akwarium Restauracja. Organizacja imprez okolicznościowych. Catering, Ruda Śląska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6411013013
Rok założenia:
1994

O firmie

Restauracja Akwarium, zlokalizowana w Rudzie Śląskiej, to wyjątkowe miejsce, które od 1994 roku specjalizuje się w gastronomii najwyższej jakości. Pod skrzydłami szefa kuchni, Krzysztofa Wróblewskiego, serwujemy szeroką gamę potraw tradycyjnej kuchni polskiej, od śniadań po kolacje, a także smaczne przekąski. Żurek, krokiety, dewolaje, kotlety, sałatki, desery – wszystko to, czego pragnie Twoje podniebienie, znajduje się w naszym menu.

Oferta

Nie tylko oferujemy różnorodne potrawy na miejscu, ale również dostarczamy catering, przygotowujemy posiłki dla pracowników, organizujemy imprezy i biesiady, a także oferujemy dania na wynos i z dostawą.

Nasza restauracja to miejsce, które z pasją i radością obsłuży Twoje wesela, komunie, imprezy firmowe, jubileusze czy stypy. Przygotowujemy salę zgodnie z preferencjami klienta, oferując także oprawę muzyczną i specjalnie zaprojektowany tort dla danej okazji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w Restauracji Akwarium i doświadczenia wyjątkowej atmosfery oraz pysznej kuchni, jaka nas cechuje.

Artykuły

Na co zwrócić uwagę organizując przyjęcie w restauracji? Restauracja Akwarium
Na co zwrócić uwagę organizując przyjęcie w restauracji? Restauracja Akwarium
Przyjęcie dla najbliższej rodziny lub przyjaciół możemy wyprawić w wynajętej restauracji. Wybierając miejsce na przyjęcie, zwróć uwagę, co oferuje dany lokal.

Kontakt

Kontakt Akwarium Restauracja. Organizacja imprez okolicznościowych. Catering

Akwarium Restauracja. Organizacja imprez okolicznościowych. Catering, Ruda Śląska

Opinie (0)

Opinie o firmie Akwarium Restauracja. Organizacja imprez okolicznościowych. Catering


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.