Odbiory domów i mieszkań
Odbiory domów i mieszkań, Akutermika Maciej Kicior, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5571657463
REGON: 365314023
Rok założenia:
2016

O firmie

Siedziba firmy Akutermika znajduje się w Gdańsku. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Maciej Kicior działa w branży budowlanej i zajmuje się przede wszystkim odbiorami budynków. Firma działa na rynku od 2016 roku.


Oferta

Kupili Państwo nowe mieszkanie? A może niedługo planują Państwo przeprowadzkę do nowego domu? Warto wcześniej zlecić odbiór budowlany firmie Akutermika, niż później płacić za nieusunięte usterki i niedociągnięcia. Przedsiębiorstwo ma duże doświadczenie w prowadzeniu odbiorów budowlanych, dlatego sprawdza pod kątem usterek wszystkie zakamarki pomieszczeń wybudowanych przez dewelopera. Inżynierowie firmy sprawdzają czy ściany, podłogi oraz okna i drzwi trzymają pion. Ponadto analizują położenie instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i grzewczej. Są też w stanie sprawdzić wilgotność ścian i posadzek. Poszukują również zarysowań stolarki otworowej, szyb i grzejników. Korzystają przy tym z dokładnych urządzeń pomiarowych, takich jak poziomice, kątowniki, dalmierze laserowe, a także miary, szczelinomierze, wilgotnościomierze i próbniki napięcia. Podczas odbiorów inwestycji budowlanych używane są również kamery termowizyjne. Bardzo przydają się do wykrywania nieszczelności izolacji termicznych i pozwalają zapobiec stratom ciepła oraz zawilgoceniu wnętrza i rozwojowi grzybów.

Inne usługi którymi zajmuje się Akutermika to:
  • pomiary powierzchni
  • inwentaryzacje budowlane
  • izolacje akustyczne
Firma doradza w kwestii izolowania dźwięków w domach drewnianych i murowanych. Może też wykonać izolacje podłóg, rur, instalacji i ścian. Oddziela przy pomocy sprawdzonych materiałów wnętrza mieszkalne od hałasu maszyn i ruchu za oknem.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie i jej ofercie. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu. W sprawie odbiorów budowlanych i pozostałych usług można się też kontaktować mailowo.

Artykuły

Ocieplanie domu od wewnątrz
Ocieplanie domu od wewnątrz
Ocieplanie budynku od wewnątrz wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej oraz zastosowania odpowiednich materiałów. O czym jeszcze należy pamiętać? Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Akutermika Maciej Kicior

Akutermika Maciej Kicior, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Akutermika Maciej Kicior

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarek
Jarek
5.0
18.05.2019
Polecam wszystkim usługi Akutermiki. Dzięki pomocy tych specjalistów deweloper musiał na swój koszt usunąć usterki.