Skup starych akumulatorów
Skup starych akumulatorów, Aku recykling Andrzej Lewicki, Piła

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7641809704
REGON: 366370006
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Aku Recykling znajduje się w Pile, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo Andrzeja Lewickiego zajmuje się przetwarzaniem odpadów niebezpiecznych. Współpracuje w tym celu z różnymi podmiotami gospodarczymi, np. demontującymi pojazdy.

Oferta

Akumulatory to urządzenia uwalniające energię elektryczną. Używane są w samochodach, maszynach i urządzeniach elektronicznych i tak jak wszystkie elementy użytkowe podlegają procesowi zużycia. Stare, zardzewiałe i uszkodzone akumulatory nie mogą być już bezpiecznie użytkowane, dlatego należy się ich pozbyć. Jako, że są to materiały niebezpieczne nie można ich po prostu wyrzucić, tylko trzeba zlecić ich utylizację wyspecjalizowanym firmom, takim jak Aku Recykling. Przedsiębiorstwo dysponuje specjalistycznym sprzętem do demontażu akumulatorów oraz posiada samochody i kontenery do przewożenia odpadów. Firma posiada niezbędne pozwolenia na przewożenie, składowanie i przetwarzanie odpadów niebezpiecznych, dlatego może zaoferować klientom kompleksową obsługę. Oferta obejmuje:
  • odbiór akumulatorów
  • recykling akumulatorów
  • złomowanie akumulatorów
Odpady uciążliwe, które firma skupuje i przetwarza to baterie oraz zużyte akumulatory ołowiane i Pb. Do przetworzenia trafiają również akumulatory niklowo-kadmowe, akumulatory Ni-Cd, akumulatory rozruchowe i akumulatory z samochodów oraz motocykli. Wymienione materiały to nie wszystko co jest przetwarzane w zakładzie. Firma skupuje także akumulatory przemysłowe, żelowe i stacjonarne. Ponadto recyklingowi poddawane są akumulatory kwasowe i zasadowe. Firma skupuje również inne odpady.

Dodatkowo przedsiębiorstwo doradza w kwestii zmniejszenia produkcji odpadów i przygotowania ich do przewożenia.

Więcej informacji dotyczących firmy Aku Recykling otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Recykling oraz złomowanie akumulatorów i baterii
Recykling oraz złomowanie akumulatorów i baterii
W dobrych skupach akumulatorów i baterii wykonuje się ich bezpieczny recykling, dzięki czemu nie stanowią one zagrożenia dla człowieka i środowiska naturalnego.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Aku recykling Andrzej Lewicki

Aku recykling Andrzej Lewicki, Piła

Opinie (7)

Opinie o firmie Aku recykling Andrzej Lewicki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5.0
11.09.2019
Jakieś stare akumulatory od lat zalegały mi w piwnicy. Pozbyłem się ich. Można na tym zarobić przyjazną sumę pieniędzy, polecam.
Mariusz
Mariusz
5.0
28.07.2019
Jeśli szukacie firmy przerabiającej stare akumulatory, to Aku Recykling jest najlepszym wyborem. Sam trafiłem na nich przypadkiem, a teraz jestem stałym klientem. Szczególnie, że mają atrakcyjne ceny.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
19.05.2019
Odbierają odpady niebezpieczne i je złomują. Szybko i fachowo pozbywają się akumulatorów i baterii. Mają dobre ceny.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
07.03.2019
Firma odbiera ode mnie zużyte baterie i akumulatory. Współpraca stoi na wysokim poziomie, dlatego mogę z czystym sumieniem ich polecić.
Andrzej
Andrzej
5.0
24.01.2019
Wiedzą jak się zajmować materiałami niebezpiecznymi. Zachowują wszystkie standardy bezpieczeństwa.
Albert
Albert
5.0
21.11.2018
Współpraca z Aku Recykling to duża wygoda. Kiedy tylko mam więcej akumulatorów to dzwonię i przyjeżdżają je odebrać. Działają naprawdę sprawnie.
Adam
Adam
5.0
30.09.2018
Polecam firmę Aku Recykling. W końcu znalazłem miejsce, gdzie mogę się pozbyć zużytych akumulatorów i jeszcze na tym zarobić.
Tagi