Szeroki wybór folii, kątowników i rur
Szeroki wybór folii, kątowników i rur, Akces. Jacek Andrys, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7291065277
REGON: 472361206
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba firmy Akces znajduje się w Łodzi. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Jacek Andrys zajmuje się importem i sprzedażą artykułów aluminiowych oraz produktów wykonanych z tworzyw sztucznych. W branży działa od 1991 roku.

Oferta

Od początku działalności firma Akces dostarcza klientom najlepsze jakościowo produkty. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych producentów z Polski lub zagranicy. Wytrzymałe i funkcjonalne znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia i dotrzymywaniu terminów każdy z klientów przedsiębiorstwa otrzymuje dokładnie to, czego oczekiwał i to w szybkim czasie. Dodatkowym atutem firmowej oferty są niezwykle konkurencyjne ceny. Produkty znajdujące się w sklepie to między innymi profile aluminiowe takie jak kątowniki kasetonowe oraz kątowniki przeznaczone do płyt komorowych. Ponadto firma prowadzi sprzedaż rur z plexli i poliwęglanu.

Oferta przedsiębiorstwa Akces obejmuje również:
  • płyty z plexi
  • płyty z poliestru
  • płyty HIPS
  • płyty z pcv spienionego
  • płyty z poliwęglanu
  • płyty faliste i trapezowe
Nie wyczerpuje to firmowej oferty na którą składają się także folie samoprzylepne i magnetyczne oraz papier przeznaczony do zabezpieczania przewożonych rzeczy. Klienci zakupią również maty dekoracyjne, pręty z plexi i kleje do tworzyw. Ofertę uzupełniają usługi takie jak cięcie aluminium i tworzyw sztucznych, grawerowanie oraz drukowanie na folii.

Więcej informacji oraz pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej firmy Akces.

Wideo

Kontakt

Kontakt Akces. Jacek Andrys

Akces. Jacek Andrys, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Akces. Jacek Andrys