Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6591124115
Rok założenia:
1999
Branża:

Polecane oferty

Projektowanie architektoniczne to złożony proces, na który składa się wiele czynników. Przede wszys...
Kraków, Łowińskiego 7E lok. 237
Nasza działalność związana jest z rynkiem architektury i budownictwa. Z powodzeniem realizujemy pro...
Kraków, Chełmońskiego 144 lok. 14
Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest projektowanie sieci i instalacji sanitarnych. Po...
Najczęściej w zakresie wykonywanych dokumentacji projektowych są obiekty mieszkalne: kamienice, bud...

O firmie

Akant Studio usług inżyniersko-budowlanych znajduje się w Miechowie, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1999 roku. Specjalizujemy się w sporządzaniu projektów architektonicznych. Osobą decyzyjną jest Ryszard Duda.

Oferta

Posiadamy osiemnastoletnie doświadczenie w branży architektonicznej. Dzięki temu zyskaliśmy ogromne zaufanie wielu klientów. Zajmujemy się przygotowywaniem projektów obiektów mieszkalnych i nie tylko. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, za pomocą których możemy wykonać wizualizację dla naszych klientów. W ten sposób klienci będą mogli sobie łatwiej zobrazować efekt końcowy. Wszystkie prace realizujemy według wcześniejszych ustaleń z osobą zlecająca, a ewentualne poprawki na bieżąco konsultujemy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania. Na specjalne życzenie klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji klientów.

Dodatkowo specjalizujemy się w projektowaniu przyłącz wodno-kanalizacyjno-gazowych, zjazdów na działkę i nie tylko. Ponadto pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności, związanych z projektem i budową. Instalacje projektujemy w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, inwentarskich i urządzeniach towarzyszących. Zajmujemy się też wykonywaniem robót budowlanych, między innymi ziemnych fundamentowych, izolacyjnych, szalunkowych i zbrojarskich.

Oprócz projektowania podejmujemy się prac murarskich, tynkarskich, ociepleniowych, malarskich, brukarskich i posadzkarskich. Stosujemy innowacyjne metody, głównie polegające na tynkowaniu na mokro i sucho. W sprzedaży mamy także gotowe projekty domów jednorodzinnych, które pochodzą od różnych firm projektowych. Zapewniamy kompleksowe kosztorysowanie budowlane i nadzory budowlane. Zachęcamy do odwiedzenia naszego studia usług inżyniersko-budowlanych Akant.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Miechowa i okolic.

Kontakt

Kontakt Akant Studio usług inżyniersko-budowlanych Ryszard Duda mgr inż.

Akant Studio usług inżyniersko-budowlanych Ryszard Duda mgr inż., Miechów

Opinie (0)

Opinie o firmie Akant Studio usług inżyniersko-budowlanych Ryszard Duda mgr inż.