Prowadzenie budowy i nadzorów budowlanych
Prowadzenie budowy i nadzorów budowlanych, Akant Studio usług inżyniersko - budowlanych Ryszard Duda mgr inż., Miechów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6591124115
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Akant Studio usług inżyniersko-budowlanych znajduje się w Miechowie, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1999 roku. Specjalizujemy się w sporządzaniu projektów architektonicznych. Osobą decyzyjną jest Ryszard Duda.

Oferta

Posiadamy osiemnastoletnie doświadczenie w branży architektonicznej. Dzięki temu zyskaliśmy ogromne zaufanie wielu Klientów. Zajmujemy się przygotowywaniem projektów obiektów mieszkalnych i nie tylko. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • projektowanie przyłączy wodno-kanalizacyjno-gazowych,
  • projektowanie zjazdów na działkę,
  • załatwianie wszelkich formalności związanych z projektem i budową,
  • wykonywanie robót budowlanych,
  • wykonywanie prac murarskich,
  • wykonywanie prac tynkarskich,
  • wykonywanie prac ociepleniowych,
  • wykonywanie prac malarskich,
  • wykonywanie prac brukarskich,
  • wykonywanie prac posadzkarskich.
Stosujemy innowacyjne metody, głównie polegające na tynkowaniu na mokro i sucho. W sprzedaży mamy także gotowe projekty domów jednorodzinnych, które pochodzą od różnych firm projektowych. Zapewniamy kompleksowe kosztorysowanie budowlane i nadzory budowlane. Instalacje projektujemy w budynkach mieszkalnych, gospodarczych, inwentarskich i urządzeniach towarzyszących.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, za pomocą których możemy wykonać wizualizację dla naszych Klientów. W ten sposób klienci będą mogli sobie łatwiej zobrazować efekt końcowy. Wszystkie prace realizujemy według wcześniejszych ustaleń z osobą zlecająca, a ewentualne poprawki na bieżąco konsultujemy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania. Na specjalne życzenie Klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i preferencji Klientów.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Akant z Miechowic.

Marki i specjalizacje

GM Projekt, Dom Projekt, Archeco, Krajobrazy, Architeka, Archeton, Archon, Studio Atrium, LK&Projekt, Archigraph, MTM Styl, Arch Studio, Inwestprojekt, KB Projekt, Agrobisp.

Artykuły

Na co zwrócić uwagę przy wyborze architekta?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze architekta?
Decydując się na budowę domu, musimy wybrać projekt architektoniczny oraz architekta, który zajmie się jego wykonaniem. O jakich kwestiach powinniśmy pamiętać?

Wideo

Kontakt

Kontakt Akant Studio usług inżyniersko - budowlanych Ryszard Duda mgr inż.

Akant Studio usług inżyniersko - budowlanych Ryszard Duda mgr inż., Miechów

Opinie (2)

Opinie o firmie Akant Studio usług inżyniersko - budowlanych Ryszard Duda mgr inż.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
19.09.2019
Załatwili wszystkie formalności związane z budową i projektem. Można na nich liczyć nie tylko w kwestii budowy, ale również dokumentów.
Olga
Olga
5.0
14.07.2019
Wykonali wspaniały projekt domu. Wszystkie nasze życzenia zostały zawarte i dzięki temu wybudowaliśmy nasz dom marzeń. Polecam serdecznie wszystkim Akant Studio.