Polecane oferty

Wojtuś to niezwykły pensjonat, położony we wspaniałej, górskiej okolicy. Bukownia Tatrzańska to mie...
Wypoczynek w górach nigdy wcześniej nie był tak niesamowity, jak w naszym Aparthotelu Pod Nosalem. ...
Pragniemy Państwu zaoferować kompletną bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w kraju - K...
Zapraszamy do spędzenia niezapomnianego wypoczynku w najpiękniejszym fragmencie Bieszczadach, obok ...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Zielona 26 a. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.42472N, 20.94799E. Branża Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska to dziedzina, w której firma "Airgsm.pl" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Airgsm.pl" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Krynica-Zdrój jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 514 350 360.

Kontakt

Kontakt Airgsm.pl

Airgsm.pl, Krynica-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Airgsm.pl