Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą dwa 2-pokojowe studia z balkonami i łazienkami dla 3 ...
Pragniemy Państwu zaoferować kompletną bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w kraju - K...
Oferujemy Państwu cztery całoroczne drewniane domki, które są przeznaczone dla sześciu osób. Ogrzew...
Zapraszamy do spędzenia niezapomnianego wypoczynku w najpiękniejszym fragmencie Bieszczadach, obok ...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Zielona 26 a. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.42472N, 20.94799E. Branża Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska to dziedzina, w której firma "Airgsm.pl " prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Airgsm.pl " w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Krynica-Zdrój jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 514 350 360.

Kontakt

Kontakt Airgsm.pl

Airgsm.pl , Krynica-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Airgsm.pl