Polecane oferty

Wojtuś to niezwykły pensjonat, położony we wspaniałej, górskiej okolicy. Bukownia Tatrzańska to mie...
Wypoczynek w górach nigdy wcześniej nie był tak niesamowity, jak w naszym Aparthotelu Pod Nosalem. ...
Pragniemy Państwu zaoferować kompletną bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w kraju - K...
Prowadzimy bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w naszym kraju. Proponujemy pokoje o wy...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Zamkowa 29. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 49.42147N, 20.95122E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: willaela@gmail.com. Branża, w której specjalizuje się firma "Aida. Dom wypoczynkowy. Kiczek H." to Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Aida. Dom wypoczynkowy. Kiczek H." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Krynica-Zdrój jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 18 471 63 18.

Kontakt

Kontakt Aida. Dom wypoczynkowy. Kiczek H.

Aida. Dom wypoczynkowy. Kiczek H., Krynica-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Aida. Dom wypoczynkowy. Kiczek H.