Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6711199507
REGON: 003816831
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Firma Aha Plus swoją siedzibę ma w Kołobrzegu, w województwie zachodniopomorskim. Działalność prowadzimy nieprzerwane od 1998 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w sektorze wędkarstwa morskiego, możemy poszczycić się wieloma udanymi rejsami. Właścicielem firmy jest Bogusław Wielento.

Oferta

Od dwudziestu lat realizujemy naszą pasję, którą jest wędkarstwo. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Z naszych usług korzysta wielu Klientów, zapewne ze względu na naszą atrakcyjną ofertę.

Oferujemy Państwu:
  • połów dorsza,
  • rejsy turystyczne na Bornholm,
  • rejsy dwu- i trzydniowe na wody duńskie z wejściem na Bornholm,
  • rejsy turystyczne od dwóch do pięciu dni,
  • rejsy szkoleniowe,
  • imprezy integracyjne.
Rejsy przeprowadzamy statkiem wędkarskim m/y Zenit. Jest to statek szkolny Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Proponowana przez nas oferta obejmuje także noclegi w pensjonacie Wieloryb oraz w porcie rybackim Barka w Kołobrzegu. Do wyboru mają Państwo pokoje dwu- i czteroosobowe. Zapewniamy także parking, miejsce do grillowania i zamrażarki do przechowywania ryb.

Nasi pracownicy to zespół specjalistów i pasjonatów, którzy znają się na swojej pracy i do każdego zadania podchodzą rzetelnie, indywidualnie oraz dokładnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Aha Plus.

Kontakt

Kontakt Aha Plus

Aha Plus , Kołobrzeg

Opinie (0)

Opinie o firmie Aha Plus