Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8571924463
REGON: 36950723300000
KRS: 0000720879
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy Agroexpert zlokalizowana jest w Baszewicach, w powiecie gryfickim, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Od lat zajmujemy się kompleksowym doradztwem rolniczym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym doradztwem rolniczym już od wielu lat. Posiadamy spore doświadczenie, które zostało docenione przez wielu Klientów. W naszej ofercie znajduje się pełne doradztwo w zakresie stosowania środków ochrony roślin jak również nawożenia oraz uprawy polowej.

Naszym Klientom oferujemy pełen program ochrony roślin oparty na współpracy z firmą E.A.T., która jest jedną z największych firm doradztwa rolniczego w Europie. Współpraca ta niesie wiele korzyści, dzięki zastosowaniu obniżonych dawek środków ochrony roślin rolnik oszczędza i mnie traci na jakości i wielkości uprawy. Ponadto w ofercie naszej firmy jest stała opieka mobilnego doradcy, który przez cały czas trwania umowy jest do Państwa dyspozycji.

Nie jesteśmy firmą chemiczną, wszyscy członkowie naszej spółki są czynnymi rolnikami. Chcemy propagować nasz program mający nie tylko na celu obniżenie kosztów produkcji, ale mający również na celu zmniejszenie używania środków ochrony roślin, co ma pozytywny wpływ na środowisko.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Agroexpert Baszewice Sp. z o.o.

Agroexpert Baszewice Sp. z o.o., Baszewice

Opinie (0)

Opinie o firmie Agroexpert Baszewice Sp. z o.o.