Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6252146002
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Zajmujemy się strzyżeniem kobiet i mężczyzn. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami na temat fryzur i modn...
Prowadzimy zakład fryzjerski, w którym zapewniamy szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją i m...
Mobilne usługi fryzjerskie to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pracują w nieregularnych g...
Specjalizujemy się w strzyżeniu damskim i męskim. Do naszej pracy podchodzimy z dużym zaangażowanie...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6252146002 została umieszczona firma: "Agnieszka Szwaczka-Wronowska Studio Fryzjerskie".

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Zawoja w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2014. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 34-222 Zawoja. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.6613959N, 19.5642189E. "Agnieszka Szwaczka-Wronowska Studio Fryzjerskie" to firma działająca w branży Salony fryzjerskie.

Fryzjerzy z kilkuletnią praktyką zapewnią wysoki standard usług fryzjerskich, a także pomogą dobrać odpowiednią koloryzację włosów do typu urody. Salon funkcjonuje opierając się o najlepszej klasy produkty fryzjerskie, jak również profesjonalne urządzenia, co gwarantuje satysfakcję Klientów z osiągniętych efektów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 69 443 05 95.

Kontakt

Kontakt Agnieszka Szwaczka-Wronowska Studio Fryzjerskie

Agnieszka Szwaczka-Wronowska Studio Fryzjerskie, Zawoja

Opinie (0)

Opinie o firmie Agnieszka Szwaczka-Wronowska Studio Fryzjerskie