Treningi personalne i grupowe dla kobiet
Treningi personalne i grupowe dla kobiet, Agnieszka Śliskowska Studio Treningu, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282169913
REGON: 388485695
Rok założenia:
2021

O firmie

Nazywam się Agnieszka Śliskowska, a moje Studio Treningu znajduje się w Warszawie. Od 20 lat prowadzę zajęcia dla kobiet. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na zdrowie ciała oraz na psychikę. Przekonało się o tym już wiele kobiet w różnym wieku, które gościłam w Studiu Treningu. Panie dzięki współpracy ze mną dbają o piękną sylwetkę, poprawiają kondycję i odstresowują się na zajęciach. Oferuję zarówno zajęcia stacjonarne, jak i online. Dotyczy to treningu personalnego i zajęć grupowych. Najczęściej organizuję:
  • pilates, w tym na maszynach,
  • bodyart,
  • lekcje taneczne,
  • zajęcia na zdrowy kręgosłup.
Wybranie odpowiednich zajęć przełoży się na zrównoważony rozwój mięśni, zapobiegnie bólom kończyn i kręgosłupa, a także poprawi elastyczność i wyszczupli. Polecam też nordic walking, jogę, warsztaty oddechowe, trening mięśni dna miednicy, Qigong i wiele innych aktywności. Dla uzyskania odpowiedniego efektu, jakim jest chudnięcie i dobre samopoczucie, warto też skorzystać z konsultacji żywieniowych. Na nich dowiaduję się m.in. jakie są nawyki żywieniowe klientek i pomagam je zmienić. Można jeść zdrowo i smacznie, a by się o tym przekonać, wystarczy skontaktować się online!

Nie jest to jednak wszystko, co oferuję. Zdrowe jedzenie, piękne widoki, doskonałe warunki noclegowe i zajęcia różnego rodzaju oferuję w ramach kobiecych wyjazdów. Panie mogą odpocząć od codziennego zgiełku, wyjeżdżając razem ze mną m.in. nad morze, w góry i na Warmię! Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty Studia Treningu! Więcej informacji o mojej działalności udzielam poprzez pocztę elektroniczną oraz telefonicznie — Agnieszka Śliskowska.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Agnieszka Śliskowska Studio Treningu

Agnieszka Śliskowska Studio Treningu, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Agnieszka Śliskowska Studio Treningu


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.